Bezplatná standardní doprava
Vysoké náklady na dopravu? U nás ne! Dodávka tiskových produktů, realizovaná v rámci standardní dopravy je pro vás zásadně bezplatná. A protože klademe důraz na transparentnost, nesetkáte se u Onlineprinters se žádnými skrytými náklady. Během několika sekund si můžete nakonfigurovat požadovaný produkt se závaznou cenou. Náklady související s doplňkovými volbami se vám ihned zobrazí a jsou jasně deklarovány.
Expresní tisk a expresní doprava
Potřebujete své tiskové produkty obzvláště rychle? Nabízíme vám možnost maximálního zkrácení doby výroby: Při výběru volitelného expresního tisku vaši objednávku vyhotovíme ještě tentýž pracovní den. Pokud navíc zvolíte možnost "Expresní doprava", bude zboží následující pracovní den u vás.
Jednoduché a rychlé doobjednání
Potřebujete znovu tiskoviny, které jste si již v minulosti objednávali? Žádný problém! Díky funkci "Opětovně objednat" je to hračka: Umožníme vám, abyste si jen prostřednictvím několika kliknutím jednoduše znovu objednali již dříve vyrobenou tiskovou zakázku − náklad můžete změnit dle aktuální potřeby, všechna ostatní nastavení i tisková data převezmeme beze změn z původní zakázky.
Výrobní procesy šetrné k životnímu prostředí
Za samozřejmost považujeme ochranu životního prostředí i snahu o trvale udržitelné obchodování, proto jsme nastavili firemní procesy tak, aby byly k životnímu prostředí co nejšetrnější. Využíváním hromadného tisku, tedy realizací různých zakázek na jednom tiskovém archu, šetříme nejen náklady, ale i papír. Provoz našeho e-shopu je klimaticky zcela neutrální, využíváme přednostně papír z trvale udržitelných lesních hospodářství a všechny balíky zasíláme CO2 neutrální dopravou. Na přání lze u nás navíc zajistit klimaticky zcela neutrální realizaci tiskových zakázek.
Nahrávání dat až do 22. hodiny
Uvědomujeme si, kolik času si může vyžádat perfektní návrh. Přizpůsobili jsme tomu firemní procesy. Kompletní zakázky, s tiskovými daty nahranými až do 22. hodiny, jdou do výroby ještě týž pracovní den. Na návrhu svých tiskovin tak můžete pracovat až do pozdního večera, aniž by to znamenalo delší čekání na zhotovené tiskové produkty.
30 let zkušeností s tiskem
Jsme internetová firma, ale tiskli jsme už dlouho předtím, než vůbec pojem "online tisk" existoval. Od roku 1984 vyrábíme ve vlastním provozu a od zahájení činnosti Onlineprinters v roce 2004 jsme se stali přední evropskou online tiskárnou s více než 1.400 zaměstnanci. Zůstáváme přitom věrní výrobě ve vlastním provozu v německém městě Neustadt an der Aisch, kde pracují perfektně vyškolení zaměstnanci.
Certifikovaná produkce
Na své tiskové produkty klademe vysoké nároky a při výrobě dbáme na dodržování nejvyšších standardů. Můžeme se proto pochlubit certifikacemi dle normy ISO ve třech klíčových oblastech: pro digitální tisk, ofsetový tisk i další zpracování. Naše trojí potvrzení kvality tak zaručuje trvale vysokou tiskovou kvalitu v rámci celého nákladu, stejně jako barevně přesnou produkci - a to i u dotisků.
Důvěryhodný partner
S vašimi osobními údaji zacházíme jako s přísně důvěrnými daty. Nemusíte se přitom spoléhat jen na naše slovo: Každý rok se podrobujeme kontrolám, zaměřeným na oblast bezpečnosti, důvěryhodné nakupování online, a dalším testům. Proto jsme nositeli pečetě "TÜV SÜD s@fer-shopping".
Kompetentní služby
Abychom vám co nejvíce usnadnili objednávání tiskovin, naleznete v našem e-shopu všechny důležité informace k produktům, požadavkům ohledně dat a dodávkám. Pokud se budete chtít i tak ještě na něco zeptat, podají vám pracovníci zákaznického servisu telefonicky nebo e-mailem ochotně informace ohledně zboží či stavu vaší objednávky a pomohou vám i v ostatních věcech.
Zjistěte si o nás více

nahlédnutí do naší výroby

Přehrát video

// Jen pár kroků!

1.
Vyberte si požadovaný produkt.
2.
Rozhodněte se mezi různými volitelnými možnostmi.
3.
Nahrajte svá tisková data.
4.
Zboží bude dodáno v neutrálním balení na požadovanou adresu.

// Už jsme vás přesvědčili?