Obrázek z
Více než 1 milion spokojených zákazníků
Bezplatná doprava
Expresní tisk a expresní doprava

228 883 542   Po-Pá: 8-17 h

Přihlášení k odběru newsletteru

Chyba!

Při vaší registraci došlo k chybě.

Vaše data nebylo možné zaregistrovat.
zkuste to prosím znovu.

Děkujeme vám!

Váš tým Onlineprinters

Výhody odběru newsletteru

Jen pro zákazníky odebírající newsletter!

Přihlaste se teď nezávazně a bezplatně k odběru našeho newsletteru a budete pravidelně dostávat informace o zajímavých nabídkách a novinkách týkajících se tiskových produktů.

  • Exkluzivní nabídky
  • Zajímavé informace
  • Produktové novinky
  • Akce a soutěže o ceny

*

Vyplňte prosím příslušné pole.

Zkontrolujte si prosím zadané údaje.

Mnohem raději bychom vás samozřejmě oslovili osobně. "Jen" s vaší e-mailovou adresou se to ale nepodaří. Prozradíte nám toho o sobě víc? Pak vás rádi pozdravíme jménem.

* Povinná pole

Vaše údaje použijeme v prvé řadě k zaslání e-mailu za účelem potvrzení vašeho přihlášení. Teprve po potvrzení přihlášení budeme na vaši e-mailovou adresu pravidelně a bezplatně zasílat informace o novinkách z oblasti tisku a také zajímavé nabídky. Samozřejmě bychom vám rádi posílali jen takové informace, které by pro vás mohly být užitečné, proto pomocí cookies analyzujeme vaše uživatelské chování v e-shopu po obdržení newsletteru. Svůj souhlas k tomuto zpracování dat a k odběru newsletterů můžete samozřejmě kdykoliv odvolat (s účinností do budoucna), například zasláním zprávy našemu zákaznickému servisu. Další informace naleznete v části Ochrana osobních údajů.

Odhlášení z odběru newsletteru

Chcete-li se trvale odhlásit ze systému našeho newsletteru, zadejte do níže uvedeného formuláře jednoduše e-mailovou adresu, na kterou vám byl newsletter naposledy doručen.