Obrázek z
Novinka: reklamní klasika – placky a magnetky
Více než 1 milion spokojených zákazníků
Bezplatná doprava
Expresní tisk a expresní doprava
Upozornění k výrobním a dodacím lhůtám:
Dne 11.06.2020 je naše výroba zastavena. Dodací lhůty se tak mohou prodloužit o další 2 až 3 pracovní dny. Náš zákaznický servis je v tento den rovněž nedostupný.
Od 12.06.2020 jsme tu pro vás jako obvykle. Prosíme o pochopení.

228 883 542   Po-Pá: 8-17 h

Reklamní placky a magnetky – klasické propagační předměty nyní nově v e-shopu

Reklamní placky a magnetky patří mezi klasické propagační předměty. Jsou malé, praktické a umožňují mnohostranné využití k různým reklamním účelům. Díky potisku s individuálně navrženými motivy dokáží tyto praktické dárkové předměty upoutat pozornost a nenásilně tak rozšiřovat vaše reklamní sdělení. V nové kategorii našeho e-shopu Reklamní placky a magnetky si můžete vybírat z různých produktů, tvarů a velikostí, které si necháte potisknout.  

Volba motivu, který ozdobí tyto reklamní placky a magnetky, je pak jen na vás. Vždy bude samozřejmě dobře fungovat firemní logo nebo výrazný reklamní slogan na barevném pozadí. Na těchto malých reklamních plochách se ale skvěle vyjímají i různé ikony a obrazce. Podobně jako u triček nebo látkových tašek lze také použít nějaké odvážné výroky a vytvořit tak opravdové poutače pozornosti. Vzniknou tak ideální reklamní dárky pro použití na různých akcích.

Praktičtí každodenní pomocníci: reklamní placky ve službách vaší značky 

Kromě designu můžete určit i to, jak bude vypadat zadní strana placek: Na výběr máte tyto tři možnosti: Tradiční placky jsou opatřeny spínacím špendlíkem a lze je tak upevnit na různé textilie a pak je zase lehce sundat. Tyto reklamní placky, které mohou být kulatého nebo obdélníkového tvaru, můžete použít třeba jako pomůcku k rozpoznávání vlastních zaměstnanců na veletrzích a jiných akcích.

Placky se zrcátkem pak dokáží zrychlit tep ženských srdcí. Tyto kulaté modely spojují přednosti placek a zrcátek a hodí se do každé kabelky. Na jedné straně se nachází individuální reklamní motiv a na druhé straně je zrcátko, které vašim zákazníkům a partnerům přijde vhod i na cestách. Také kulaté placky s otvírákem lahví poskytují přidanou hodnotu pro všední den. Tyto malé pomůcky lze mít všude s sebou, připravené k pohotovému použití, ať už v kapse nebo kabelce.

Magnetky ve firemním designu pro atraktivní reklamní sdělení

Potištěné magnetky se hodí k použití jako dárkové předměty, rozdávané na veletrzích. V našem sortimentu naleznete pevné magnetky na ledničku i ohebné fóliové magnetky z tenké fólie. Dobře drží na kovových površích a umožní tak vašim obchodním partnerům a zákazníkům, aby si jimi pěkně na očích připevnili důležité poznámky. Takto připnuté malé lístky totiž často upoutají větší pozornost – ať už se jedná třeba o nákupní seznam na ledničce nebo seznam úkolů na magnetické tabuli.

Další praktické dárkové předměty, které můžete opatřit potiskem a použít je pak v rámci dlouhodobých kampaní či jednorázových marketingových akcí, naleznete v kategorii Reklamní předměty.