Obrázek z
Cestovní zavadlo značky Travelite a Titan jako elegantní reklamní dárek
Více než 1 milion spokojených zákazníků
Bezplatná doprava
Expresní tisk a expresní doprava
Jsme tu pro vás i nadále a vyrábíme vaše
tiskoviny jako obvykle ve vysoké kvalitě a
za výhodné ceny.
Zůstaňte zdraví a dávejte na sebe pozor.

228 883 542   Po-Pá: 8-17 h

Cestovní zavadlo značky Travelite a Titan jako elegantní reklamní dárek

Rozšířili jsme sortiment o exkluzivní reklamní dárky: nyní si u nás můžete objednat hodnotná cestovní zavazadla Travelite a Titan s vytištěným nebo vyšitým logem.

RPraktické batohy a funkční kolečkové kufry s výsuvným madlem představují ideální reklamní dárky pro věrné zákazníky a dlouholeté obchodní partnery. Tato elegantní zavadla na každý den nebo na cesty se hodí i jako poděkování dlouholetým spolupracovníkům nebo k podpoře jednotné prezentace zaměstnanců, kteří pracují mimo firmu. Tato prvotřídní zavazadla však můžete s výhodou využít nejen jako dárky, ale i jako výhry pro zákazníky na veletrzích či jiných akcích.

Kvalitní cestovní zavazadla přijdou vždy vhod, ať už je věnujete významným zákazníkům nebo je využijete při zvláštních příležitostech. Udělejte ze své firmy skvělého průvodce na cestách tím, že si necháte natisknout nebo vyšít své logo na batohy a další zavazadla – a to za obvyklou maloobchodní cenu.

Batohy – do kanceláře, pro volný čas nebo na cesty

Batohy jsou oblíbenými každodenními společníky pro širokou cílovou skupinu – ať už se používají v zaměstnání, ve volném čase nebo na cestách. V e-shopu naleznete praktické batohy pro volný čas s variabilním objemem a funkční batohy do práce, opatřené mnoha kapsami, oddělenou přihrádkou na notebook a se spoustou místa na důležité podklady a pracovní pomůcky. Ideální na cesty nebo přepravu cenných věcí jsou bezpečnostní batohy, které díky skrytému hlavnímu oddílu ochrání přenášené věci.

Velkorysé, lehké a mobilní: cestovní tašky s kolečky

Více místa na oblečení, obuv a podobně nabízejí lehké cestovní tašky s velkorysým hlavním oddílem. Tato zavazadla se díky dvěma kolečkům a výsuvnému madlu snadno přepravují a kombinují výhody kolečkového kufru a tašky. Zavazadlo tak lze snadno táhnout po asfaltovém povrchu bez nutnosti namáhavého nošení. V naší nabídce naleznete velké cestovní tašky a malé cestovní tašky, které se hodí i jako příruční zavazadlo.

Šťastnou cestu – s funkčními kufry na kolečkách

Kolečkové kufry s výsuvným madlem se těší všeobecné oblibě a používají se na služebních cestách, výletech za dobrodružstvím a dovolených. Jen stěží lze cestovat pohodlněji než s kufrem na čtyřech kolečkách, s nímž se velmi lehce manipuluje. Kufry z lehkého plastu jsou pevné a odolné proti prasknutí. Modely Orlando a Lagos jsou perfektní na krátkou služební cestu nebo víkendový výlet. Díky malým rozměrům se skvěle hodí jako příruční zavazadlo a lze je snadno táhnout i v úzkých chodbách.

Hledáte dárkové předměty a malé reklamní dárky? I ty naleznete v našem e shopu. Klikněte na kategorii reklamní předměty a objevte spoustu užitečných výrobků, s nimiž u zákazníků zviditelníte svou značku.