Obrázek z
Koronavirus – rozsáhlá ochranná opatření, stejné tiskové služby
Více než 1 milion spokojených zákazníků
Bezplatná doprava
Expresní tisk a expresní doprava

228 883 542   Po-Pá: 8-17 h

Koronavirus – rozsáhlá ochranná opatření, stejné tiskové služby

Velmi bedlivě sledujeme vývoj ohledně koronaviru a rádi bychom Vás informovali o opatřeních, která jsme v této mimořádné situaci zavedli. Vaše tiskové zakázky budeme nadále vyrábět ve vysoké kvalitě jako obvykle.

Jsme vděční, že dosud žádný z našich zaměstnanců neonemocněl COVID-19 a že můžeme pokračovat ve výrobě Vašich tiskových zakázek v naší obvyklé vysoké kvalitě.

V Onlineprinters jsme již časně učinili odpovídající preventivní opatření na ochranu zdraví našich zaměstnanců a současné zajištění výroby Vašich tiskových zakázek.

 

  • Proto jsme na všech našich pracovištích rozšířili již tak vysoké hygienické standardy. Šíření viru by měly zabránit přidané stanice s dezinfekcí na ruce po celém podniku spolu s informativními plakáty a videy.  
  • Služební cesty byly do odvolání zrušeny, jednání se budou ve většině případů konat již jen v digitální podobě. 
  • Jsme vybaveni všemi materiály, které potřebujeme pro výrobu Vašich zakázek. Neočekáváme omezení výroby.  
  • Jako člen velké skupiny se však případně můžeme uchýlit k výrobě na jiných pracovištích v Dánsku, Velké Británii či Polsku. 

Naší nejvyšší prioritou je, abychom Vám i nadále nabízeli vynikající služby a vysoce kvalitní produkty a současně za všech okolností zajistili zdraví a bezpečnost našich zaměstnanců. Uděláme pro to vše, co je v naší moci. Věříme, že se s touto výzvou zvládneme dobře poprat. 

Přejeme Vám jen to nejlepší a doufáme, že Vy, Vaše rodiny i zaměstnanci v pořádku překonáte toto těžké období.