Obrázek z

Zákaznický servis:  228 883 542   pondělí-pátek 8.00-17.00  |  Kontaktní formuláře

Novinka: kvalitní knihy v tvrdých deskách

hardcover-books-onlineprinters

Nyní si můžete v e-shopu objednat individuálně vytvořené knihy v tvrdých deskách. Tyto knihy s jednobarevně nebo čtyřbarevně potištěnou vnitřní částí se ideálně hodí k atraktivní prezentaci vaší firmy a nabídce produktů. Knihy umožní vyniknout i vědeckým pojednáním nebo podrobným příručkám.


Vyberte si ze čtyř formátů: A4, A5, Q4 nebo „kapesního formátu“ (17 × 24 cm) a zvolte papír, který odpovídá účelu knihy. Na výběr máte křídový papír 115 g/m² a 135 g/m² nebo knižní papír 90 g/m². Na křídovém papíru ideálně vyniknou barevné motivy a obrázky. Knižní papír s 1,4násobným objemem se nejlépe hodí k tisku většího množství textu, například odborných publikací.


Rozsah vnitřní části je na vás: knihy v tvrdých deskách mohou mít 48 až 328 stran. Obálka má rovný hřbet, špičaté rohy a lze ji opatřit čtyřbarevným potiskem. Obálku lze dle vašeho výběru opatřit lesklým nebo matným laminováním, proti poškrábání odolnou matnou laminací nebo laminací typu Soft-Touch. Poslední varianta má mimořádně ušlechtilý vzhled a je na omak sametově měkká a příjemně hebká. Obálka je s vnitřní částí knihy v tvrdých deskách spojena bílým nepotisknutelným papírem přední a zadní předsádky.


Náš tip: Prostřednictvím brožur navíc stručně prezentujte obsah svých knih v tvrdých deskách – například na různých akcích!

© 2009 diedruckerei.de, Shoplösung powered by WEBSALE AG