Obrázek z

Zákaznický servis:  228 883 542   pondělí-pátek 8.00-17.00  |  Kontaktní formuláře

Onlineprinters  a Gmund představují vlastní kolekci papírů

Onlineprinters-Arts-Classic

S potěšením vám představujeme svou první vlastní kolekci papírů. Ve spolupráci se společností Büttenpapierfabrik Gmund jsme pod souhrnným označením „Onlineprinters Art Classics“ vytvořili čtyři jedinečné papíry, které jsou nyní dostupné v kategoriích Hlavičkový papír a Vizitky. Tyto mimořádně kvalitní papíry dostaly názvy podle charakteristických uměleckých slohů: „Renaissance“, „Baroque“, „Rococo“ a „Modern Art“. Tato zvučná jména byla inspirována zvláštním půvabem kolekce. Ta se vyznačuje jedinečnými kombinacemi barev, gramáží a struktur povrchu, které byly vyvinuty speciálně pro tiskárnu Onlineprinters.

Kolekce OnlineprInters Art Classics

Renaissance (Gmund)

Ušlechtilý papír si vás získá svou teplou, světle šedou barvou a velmi jemnou vertikální ražbou čar na přední i zadní straně papíru.

Baroque (Gmund)

Povrch papíru je z jedné strany žebrovaný vodorovnými čarami. Něžná světlá žluť propůjčuje papíru „Baroque“ přátelský, mimořádný charakter. Díky výrazné struktuře povrchu se výsledek tisku velmi přibližuje vzhledu natíraného papíru. Kromě toho je papír „Baroque“ pH neutrální a bez obsahu kyselin, takže je mimořádně odolný proti stárnutí.

Rococo (Gmund)

Papír „Rococo“ vzbuzuje pozornost svou extravagantní ražbou: měkké horizontální čáry ve vzdálenosti cca 1 mm a decentní vertikální čáry ve vzdálenosti cca 26 mm. Díky tomu je papír „Rococo“ na omak skutečným zážitkem. V kombinaci s jemně růžovou barvou si vás tento hravý papír získá na celé čáře. 

Modern Art (Gmund)

Tento papír studené bílé barvy je zosobněním nadčasové elegance a futuristické modernosti. Papír „Modern Art“ zaujme po obou stranách velmi jemně puntíkovaným povrchem a decentním leskem. Papír zabarvený mírně do modra je pH neutrální.


Seznamte se s kolekcí papírů „Onlineprinters Art Classics“ a oceňte její přednosti. Tyto čtyři prémiové papíry jsou dostupné pro vizitky (4/0 a 4/4) ve formátech 8,5 × 5,5 cm a 9,0 × 5,0 cm a také pro hlavičkový papír ve formátech A4, A5 a DL – pro vaše hodnotné a výrazné vybavení kanceláře.

© 2009 diedruckerei.de, Shoplösung powered by WEBSALE AG