Obrázek z
Světová novinka v digitálním tisku: Onlineprinters kupuje stroj 100K
Více než 1 milion spokojených zákazníků
Bezplatná doprava
Expresní tisk a expresní doprava

228 883 542   Po-Pá: 8-17 h

Světová novinka v digitálním tisku: Onlineprinters kupuje stroj 100K

Od srpna 2019 byl v Onlineprinters testován tiskový stroj K 100, představující nejnovější model řady HP Indigo. Technici ze společnosti HP spolu s odborníky na digitální tisk z Onlineprinters prováděli velmi důkladné testování stroje za běžícího provozu a doladili jej tak do stavu připravenosti pro uvedení na trh.

Onlineprinters běžně působí jako technologický partner v oblasti vývoje a zdokonalování tiskových postupů, systémů pro další zpracování nebo materiálů používaných při průmyslovém tisku. Od srpna 2019 probíhalo v německém výrobním závodě ve městě Neustadt an der Aisch provozní testování nejnovějšího stroje pro digitální tisk HP Indigo 100K. 

Beta fáze byla zahájena již v srpnu 2019. Nový stroj pro digitální tisk podával při praktickém testování přesvědčivé výsledky, a to při konstantní vysoké kvalitě a rychlosti produkce. Odborníci na digitální tisk z Onlineprinters se tak mohli zapojit už do vývoje stroje, aby bylo zajištěno jeho snadné užívání a udržování. Po úspěšném ukončení testovací fáze investovala společnost další miliónovou sumu do úseku digitálního tisku a stroj zakoupila. 

Význam digitálního tisku se stále zvyšuje, protože tato technologie umožňuje cenově příznivou výrobu i u nižších nákladů. Společnost Onlineprinters od začátku věří vynikající technologii HP Indigo, která dokáže uspokojit i vysoké nároky grafiků a reklamních agentur. V zájmu zajištění kvality tiskových produktů navíc v oblasti ofsetového i digitálního tisku sázíme na homogenní strojní park a necháváme si certifikovat tiskové procesy i další zpracování dle oborových norem. To platí i pro digitální tisk, který je od roku 2019 certifikován dle standardu PSD (ProcessStandard Digital). 

Další informace o získaných certifikacích a našich nárocích na kvalitu naleznete v části „Certifikovaná kvalita“.