Obrázek z
Chodící reklama – reklama na kvalitním oblečení
Více než 1 milion spokojených zákazníků
Bezplatná doprava
Expresní tisk a expresní doprava

228 883 542   Po-Pá: 8-17 h

Chodící reklama – reklama na kvalitním oblečení

S více než stovkou nových produktů spolu s vámi přivítáme jaro nabité reklamou v radostných barvách. V našem novém sortimentu oblečení najdete od teď řadu kvalitního textilního zboží s možností potisku. Ať malý či velký náklad, na zimu nebo léto, všední dny nebo jako pracovní oblečení – u nás najdete to, co se nejvíc hodí k vaší společnosti.

Jeden kousek oblečení – dva tiskové motivy

Poznejte možnosti potisku na textilní zboží a sami se přesvědčete, jak praktická a účinná může být tato forma trendy reklamy. Vyberte si své favority z velkého množství barev a různých značek jako B&C Collection či Fruit of the Loom. Podle toho, jaké oblečení si vyberte, si můžete nechat natisknout na přední a/nebo zadní stranu až dva různé motivy. Jednu stranu si tak například můžete nechat ozdobit firemním logem a druhou reklamním sloganem nebo poutavým výrokem.

Sítotisk, malé náklady a volba různých velikostí

Tisk vašich motivů je prováděn kvalitním sítotiskem. Tak je zaručeno, že se budete vy i vaši zákazníci z potištěných kousků oblečení radovat opravdu dlouho. Při použití jiné techniky se totiž mohou části potisku po několika praních začít uvolňovat a odlupovat – toho se u textilního zboží s potiskem od společnosti Onlineprinters nemusíte bát. Při objednávce oblečení s potiskem si u nás můžete zvolit různé velikosti podle svých potřeb, a to i v malém nákladu. Pokud si nejste jistí, kolik kusů jakých velikostí potřebujete, můžete si rovněž objednat vzorky bez potisku na vyzkoušení.

Objevte svět triček s potiskem Objevte svět triček s potiskem

Ať rovný nebo dámský střih, krátké nebo dlouhé rukávy, kulatý výstřih nebo véčko – v našem e-shopu najdete trička pro muže, ženy i děti a pro obzvlášť horké dny rovněž kvalitní trička bez rukávů.

Elegance na cestách s polokošilemi s potiskem

Vybrané motivy, grafické prvky a texty v různých barvách vám na přání také na obě strany natiskneme na polokošile, které nesmějí chybět v žádném šatníku. Z nejrůznějších barev a stylů si vyberte, co se nejvíc hodí k vaší společnosti.

Na prvním dojmu záleží: košile a halenky

Reprezentujte svou společnost jednotně a udělejte na zákazníky a partnery dobrý dojem kvalitním a stylovým oblečením. Jednoduše pořiďte pro své zaměstnance košile a halenky s potiskem.

Mikiny a mikiny s kapucí: ideální pro každý den

Potřebujete na sebe něco pohodlného, ležérního a současně sportovního? V tom případě jsou pro vás naše mikiny a mikiny s kapucí s potiskem tou správnou volbou. Skvěle se hodí pro celou řadu aktivit – pro všední dny, do práce i na sport.

Připraveni na každé počasí – s našimi bundami a vestami

Jako velmi kvalitní reklamní dárky si můžete nechat natisknout své originální motivy na bundy a vesty do nepříznivého počasí. Nejen že tak ukážete, že móda po vás není žádná neznámá, ale budete také vyzbrojeni do větru a nepříznivého počasí.

Chcete víc? V tom případě se podívejte na produkty z kategorie reklamní předměty a vyberte si další praktické produkty, se kterými zviditelníte svou značku.