Zákaznický servis:  228 883 542   pondělí-pátek 8.00-17.00  |  Kontaktní formuláře

Odolné proti povětrnostním vlivům – naše venkovní plakáty do každého počasí

venkovní-plakáty-onlineprinters

Od této chvíle už nestojí vaší volební kampani ani jiné venkovní propagaci nic v cestě! Naše nové venkovní plakáty se vyrábějí z kartonu potaženého fólií, odolávajícího povětrnostním vlivům, a jsou tak speciálně určeny k venkovnímu použití. Plakáty jsou odolné vůči světlu i vlivům počasí a snáší tak vystavení silnému slunečnímu záření, dešti i sněhu.

Díky předen vyraženým okům s dvojitým zesílením je lze jednoduše a stabilně připevnit na sloupy pouličního osvětlení, stromy nebo ploty. Na přání můžeme zároveň dodat i potřebné vázací pásky.

Vnašem e-shopu naleznete jednoduché i dvojité venkovní plakáty. Na dvojitých plakátech je motiv vytištěn dvakrát. Plakáty pak lze díky předem vyražené linii ohybu jednoduše přehnout tak, aby bylo reklamní sdělení vidět ze svou stran.

Uvnitř tohoto speciálního kartonu, který je odolný povětrnostním vlivům, se nacházejí dutiny s voštinovou strukturou. To zajišťuje vysokou stabilitu i při minimálním objemu. Bílý karton o tloušťce cca 1 mm je k dostání v gramáži 750 g/m². Povrstvený karton se potiskuje speciální barvou na plakáty, zajišťující dlouhodobou barevnou stálost a odolnost vůči světlu. Karton se vyrábí ekologicky z recyklovaných materiálů a může se posléze zlikvidovat jako sběrový papír.

Venkovní plakáty ve formátech A1, dvojitém A1 a A0 naleznete v kategorii Plakáty.

© 2009 diedruckerei.de, Shoplösung powered by WEBSALE AG