Obrázek z
Další zpracování
Více než 1 milion spokojených zákazníků
Bezplatná doprava
Expresní tisk a expresní doprava

228 883 542   Po-Pá: 8-17 h

CERTIFIKOVANÉ DALŠÍ ZPRACOVÁNÍ

Vysoké nároky na kvalitu tiskových produktů se netýkají jen reprodukce obrazu – mezi faktory podmiňující optimální výsledky tiskové produkce patří i kroky prováděné v rámci dalšího zpracování, například ořezávání, skládání, šití a lepení. Společnost Onlineprinters si proto jako jedna z prvních evropských tiskáren nechala certifikovat nejen samotný tisk, ale i další zpracování dle standardu ProcessStandard Offset (PSO). 


Tento certifikační program odpovídá mezinárodní normě ISO 16762:2016. Kontrolu, zda naše produkce splňuje specifické požadavky kladené na další zpracování tiskovin, provedl auditor ze švýcarského odborného střediska Ugra pro tiskovou a mediální techniku. Společnost Onlineprinters při ní 100 % splnila potřebná kritéria. 


Přijetím této průkopnické role společnost Onlineprinters významně přispěla ke standardizaci a zajištění kvality v oblasti dokončovacích prací. I jiné tiskárny se nyní nechávají certifikovat dle příslušných požadavků PSO. 
 

Jaký vliv má tato certifikace?

 

Pracovník společnosti Onlineprinters kontroluje kvalitu skládání.

Další zpracovaní, označované také jako postpress, zahrnuje pracovní kroky prováděné po tisku. Zatímco jednostranné letáky stačí jen oříznout, komplexnější produkty jako brožury je také třeba poskládat a sešít, případně slepit. Další zpracování zahrnuje i děrování, laminování a vysekávání.

 

V rámci certifikace PSO probíhá kontrola řady různých faktorů, například správného značení pro ořezávání, skládání a snášení tiskových archů. Mezi kontrolovaná kritéria patří i suché a otěruvzdorné tiskové barvy, systém řízení kvality a čistá pracoviště. 


Při velkém objemu zakázek, které společnost Onlineprinters každý den vyřizuje, jsme již dříve zavedli efektivní a standardizované postupy výroby tiskovin, abychom mohli rychle a kvalitně vyhovět přáním zákazníků. Zajišťujeme tak trvale vysokou kvalitu svých tiskových produktů. Zákazníci rychle a spolehlivě obdrží vynikající produkt a případné opakované objednávky mají srovnatelnou formu i barvu jako první zakázka.