Obrázek z
Přehled
Více než 1 milion spokojených zákazníků
Bezplatná doprava
Expresní tisk a expresní doprava

228 883 542   Po-Pá: 8-17 h

PŘEHLED

Skupina Onlineprinters patří k největším evropským online tiskárnám. Ve vlastních provozech vyrábíme individuální tiskoviny – od letáků až po kompletní veletržní stánky – pro více než 1 000 000 zákazníků ze 30 evropských zemí. 

 

Ve firemních závodech v německém Neustadtu an der Aisch, anglickém Southendu, dánském Aarhusu a polském Štětíně každý rok vyrobíme, dále zpracujeme a rozešleme více než 3 miliardy tiskovin. Pro naše zákazníky pracuje 1 660 kvalifikovaných zaměstnanců. Skupina Onlineprinters působí na poli online tisku od roku 2004 a její kořeny sahají až do roku 1984, kdy byla založena klasická tiskárna. Jsme spolehlivým partnerem B2B zákazníků, jako jsou tiskárny, agentury a prodejci.  


 

Široké spektrum produktů a rychlá dostupnost

V e-shopu je aktuálně možné objednat více než 5000 tiskových produktů, jako jsou například letáky, plakáty, reklamní bannery, katalogy, brožury či roll up systémy a prezentační stěny pro veletrhy a jiné akce. Kromě marketingových oddělení velkých společností, kreativních a grafických studií využívají tuto širokou nabídku i obchodníci, kteří si objednávají zejména standardní tiskoviny za výhodné ceny. Zákazníkům z řad prodejců nabízíme zasílání zboží bez odkazu na nás jako výrobce (whitelabel) a také prémiový program s atraktivními podmínkami. Díky možnostem objednání, jako je expresní tisk (s výrobou ještě v tentýž den) dokážeme v kombinaci s expresní dopravou částečně zajistit dodávku tiskovin již den po objednávce. Všichni zákazníci pak profitují z našich výhodných a transparentních cen a možnosti objednávání 24 hodin denně – a to i prostřednictvím mobilních zařízení.


 

Informujte se zde o prémiovém programu.

Filozofie značky: Tři značky – jeden princip

Zásadním faktorem pro úspěch společnosti bylo spuštění prvního e-shopu pod doménou diedruckerei.de. Pod touto značkou společnost vystupuje i nadále v Německu. Na trh v sousedních evropských zemí začala společnost výrazněji pronikat v roce 2008. Zde pod značkou Onlineprinters prodává tiskové produkty za výhodné ceny. Od roku 2017 patří do skupiny Onlineprinters další velmi úspěšná značka Solopress, díky níž společnost posílila své postavení ve Spojeném království. V lednu 2018 se ke skupině Onlineprinters připojila dánská online tiskárna LaserTryk. Tiskárna LaserTryk má vedoucí postavení na skandinávském trhu.

 

Šetříme náklady, chráníme životní prostředí

Trvalá udržitelnost a ochrana životního prostředí jsou nedílnou součástí našeho obchodního modelu: Metoda hromadného tisku, při níž se na jeden tiskový arch tiskne vícero zakázek, minimalizuje prostřih a tím šetří papír. Množství odpadu z obalů se společnosti daří snižovat použitím centrálního zásobování barvou při ofsetovém tisku. Onlineprinters nabízí papíry s pečetí FSC, PEFC a Modrý anděl a také možnost „klimaticky neutrálního tisku“. Standardní doprava tiskovin je zásadně klimaticky neutrální.


 

Více o ochraně životního prostředí ve společnosti Onlineprinters

Vysoké kvalitativní standardy

Ať už jde o tisk jediného kusu nebo velkých nákladů, tiskneme podle normy ProcessStandard Offset (PSO). Jako jedna z prvních tiskáren jsme si nechali certifikovat i další zpracování tiskovin. Moderní tiskové stroje jsou vybaveny automatickými kontrolními systémy, které měří a regulují nános barvy. Přesto musí každá zakázka projít rukama odborných pracovníků, kteří provádí finální kontrolu tiskových archů. Po ukončení tisku probíhá přímo v závodě další zpracování. Interní systém řízení kvality je zárukou toho, že zákazníci dostanou jen prvotřídní tiskové produkty.


Přejít přímo ke všem certifikacím.

Strojní park

Pro ofsetový tisk používáme v současné době celkem 189 tiskových jednotek a jsme tak největší evropskou tiskárnou, která pracuje s archy formátu 3b (přibližně 70 x 100 cm). V oblasti ofsetového tisku sázíme na technologii firmy Heidelberger Druckmaschinen AG, v oblasti digitálního tisku používáme mj. tiskařské stroje HP Indigo. Při dalším zpracování využíváme například stroje Horizon a Müller-Martini, při velkoformátovém tisku pak technické vybavení značek HP a Durst.