Zákaznický servis:  228 883 542   pondělí-pátek 8.00-17.00  |  Kontaktní formuláře

PŘEHLED

Společnost Onlineprinters GmbH produkuje ve vlastní výrobě individuálně upravené tiskoviny jako jsou letáky, pohlednice, složky, prospekty, plakáty, hlavičkové papíry, vizitky, brožury, katalogy, reklamní systémy a mnoho dalšího ve vysoké kvalitě ofsetového a brilantního digitálního tisku.

Naše firma má kořeny v klasické regionální středně velké akcidenční tiskárně. Spuštěním internetového obchodu diedruckerei.de v roce 2004 jsme se stali jednou z prvních online tiskáren v Evropě. Od roku 2009 jsme aktivní na mezinárodním trhu, kde vystupujeme pod ochrannou známkou Onlineprinters.

Více než 600 zaměstnanců se každý den stará o zakázky našich 500 000 zákazníků z více než 30 zemí. Náš sortiment obsahuje aktuálně 1 400 produktů ve více než 10 miliónech variantách a náš celkový roční náklad přesahuje dvě miliardy tiskovin. Díky 110 ofsetovým tiskárnám jsme největší tiskárnou v Evropě, která potiskuje a zpracovává rozměr archu 3b (72 x 102 cm).

Tím se řadíme k mezinárodní špičce online poskytovatelů tiskových služeb.

Stroje nejnovější technologie, výroba „Made in Germany“ a naši školení specialisté zaručují výrobky nejvyšší kvality – a za férové ceny.

Věrni mottu: Tiskněte jednoduše online!

© 2009 diedruckerei.de, Shoplösung powered by WEBSALE AG