Obrázek z
Velkoplošný digitální tisk | Onlineprinters

Zákaznický servis:  228 883 542   pondělí-pátek 8.00-17.00  |  Kontaktní formuláře

VELKOPLOŠNÝ DIGITÁLNÍ TISK 

U velkoformátových tiskových produktů nerozhoduje pouhá velikost. Na takzvaném LFP úseku (Large Format Printing – velkoformátový tisk) používáme mimo jiné nejmodernější tiskařské stroje od firmy HP. Díky využívání ekologických latexových barev jsou naše roll up bannery, plakáty kakemono, velkoformátové plotrové výtisky nebo plachty z PVC naprosto bez zápachu. Tato vlastnost latexových inkoustů představuje skutečnou výhodu hlavně při použití tiskových produktů ve vnitřních prostorách (například na veletrzích nebo při dnech otevřených dveří). Naprosto brilantní tiskový obraz dokážeme vytvořit na nejrůznějších materiálech, například na PVC, fólii Backlit nebo polyesterové fólii, polyesterové tkanině nebo na papíru.

Široký sortiment našich produktů v oblasti velkoformátového digitálního tisku doplňují reklamní štíty z měkké i tuhé pěny, nebo materiálů Alu-DIBOND® a PLEXIGLAS®.


Na úseku LFP (Large Format Printing - velkoformátový tisk) doplňují strojní vybavení nové plotry značky HP


Díky použití ekologických latexových barev jsou kupříkladu naše bannery z PVC nejen odolné vůči vlivům počasí, ale také naprosto bez zápachu, takže se hodí i pro vnitřní prostory.  

Natočili jsme, jak se vyrábí plachta z PVC.  

© 2009 diedruckerei.de, Shoplösung powered by WEBSALE AG