Corporate Designer

Váš nástroj pro efektivní tiskové procesy

  • Tiskoviny s jednotným designem
  • Ovládání snadné i pro laiky
  • Rychlé navržení a objednání

Tiskové produkty v jednotném stylu, s individuálním obsahem a praktickým objednáváním — tyto výhody vám přináší nástroj Corporate Designer.

Recept: Zaslané tiskové předlohy pro vás vytvoříme ve firemním designu, na vašich pracovnících tak bude už jen úprava textů či obrázků přímo v editoru s následnou bezproblémovou objednávkou tiskových produktů v požadovaném nákladu.

A profesionální prezentace na trhu je hotová.

Jednotný vzhled Centrální správa šablon Úspora času Vlastní přizpůsobení Flexibilní a autonomní objednávání Bez know-how z oblasti grafických návrhůIndividuálně přizpůsobené produktyFirmaGrafický návrhářObjednatelVizitkyHlavičkový papírLetáky

Stručné vysvětlení: Fungování nástroje Corporate Designer

Přednosti a podmínky pro vaši firmu

Úspora času

Už žádný čas vynakládaný na individuální návrhy a objednávky

Jednoduché ovládání

Sami si určíte, které prvky mají být upravitelné.

Odpadá potřeba dalších programů a know-how.

Zpracování i objednání všech předloh se provádí přímo v nástroji Corporate Designer.

Přesné přiřazení nákladů na objednávky

Jednoduché další interní zúčtování centrálně prováděné fakturace

Objednávání dle praktických potřeb

Objednávky se už nezadávají centrálně, ale provádějí — je podle potřeby zaměstnanci - avšak při zachování firemního designu.

Jednorázové pořizovací náklady minimální výše

Po uhrazení nízké jednorázové platby lze nástroj neomezeně využívat.

Plná kontrola nad určitými oblastmi návrhu - a to při maximální samostatnosti zadavatele.

Široké spektrum produktů: Můžeme pro vás realizovat téměř každý požadovaný produkt.

Nekomplikované řešení blízké praxi

Pomocí nástroje Corporate Designer si do jisté míry zajišťujeme spokojenost svých zákazníků. U svých prostředků k péči o kontaktní čočky pokládáme za důležité poskytovat také vždy informace o jejich údržbě a použití, aby se zákazníkům nepřihodily nějaké nepříjemnosti. V rámci nástroje Corporate Designer proto určujeme zcela jasně oblasti, které mohou na letácích využít optici nebo maloobchodní obchodníci k uvedení svých kontaktních údajů — zbytek je ale v naší režii. Obchodníci si mohou upravit i barvy písma a poté si jednoduše objednat potřebné náklady tiskovin.

— Výrobce a dodavatel potřeb pro optiky

Nástroj Corporate Designer pro mě znamená skutečnou úsporu času! Naše rodinná firma se postupem času rozrostla na tři menší provozovny a potřebujeme tak každou chvíli letáky k propagaci chystaných akcí anebo vizitky pro naše řemeslníky, kteří pracují mimo firmu. Zanedlouho jsme se dohodli na praxi, kdy si každá provozovna přímo vyplňuje vlastní texty a jednoduše si také doobjednává potřebné materiály. Služby externího grafika tak využíváme vlastně už jen ve zvláštních případech, když je potřeba zhotovit nový návrh vizitek nebo letáků. A to je super!

— Firma střední velikosti, podnikající v oblasti sanitární techniky

Položit dotaz (zdarma)

Neváhejte a pošlete nám zprávu: Ať už si chcete třeba jen vyžádat další informace, nebo již máte nějaké konkrétní dotazy ohledně realizace pro svou firmu. Rádi vám odpovíme a poskytneme individuální poradenství.

Vyplňte prosím příslušné pole.
Vyplňte prosím příslušné pole.
Vyplňte prosím příslušné pole.
Vyplňte prosím příslušné pole.
Vyplňte prosím příslušné pole.
Vyplňte prosím příslušné pole.
* Povinná pole
Osobní údaje poskytnuté společnosti Onlineprinters GmbH a vaše e-mailová adresa budou bez vašeho souhlasu používány pouze k realizaci smluvních zakázek a zpracování vašich poptávek. Máte právo kdykoliv požadovat informace o těchto údajích, jejich zablokování nebo vymazání těchto dat. Další informace naleznete v části Ochrana osobních údajů.