Balónky

BALONKY S POTISKEM, KTERÉ POTĚŠÍ

Chcete-li na svou firmu upozornit na různých akcích a veletrzích, můžete si třeba objednat balonky s potiskem. Tyto lehounké reklamní předměty, opatřené potiskem s osobitým reklamním sdělením a firemním logem, upoutají pozornost vašich cílových skupin. Pestrobarevné, héliem plněné reklamní balonky se budou vznášet nad hlavami návštěvníků a poslouží tak i na přeplněných veletržních či sportovních akcích nebo na festivalech jako efektivní a cenově příznivé ukazatele cesty k vaší firmě. Praktické: Reklamní balonky s potiskem můžete použít k dekoraci stánku nebo je rozdávat jako pestrobarevné propagační předměty na různých akcích. Když si necháte potisknout balonky, vybaví se vám téměř automaticky děti nebo si vzpomenete na vlastní dětství a na to, jakou jste mívali z balonků radost. Využijte tento pozitivní pocit a potěšte zájemce, zákazníky a obchodní partnery reklamními balonky, potištěnými vtipnými motivy nebo hláškami. Pro dlouhodobý reklamní efekt byste měli do motivu samozřejmě zakomponovat i logo své firmy.

PESTROBAREVNÉ BALONKY S POTISKEM PRO VÁŠ MARKETING

Máte-li zájem o potisk balonků, můžete si v e-shopu vybrat z reklamních balonků různých barev a tvarů. Kromě klasických reklamních balonků si u nás můžete objednat také balonky ve tvaru srdce. Balonky ve tvaru srdce nevyužívejte jen při svatbách a narozeninách, ale nechte si je potisknout firemním logem a použijte je jako reklamní balonky na prodejních akcích na den svatého Valentýna. U klasických provedení máte na výběr z 15 barev a navíc si můžete zvolit průměr balonků 27 cm nebo 30 cm. Vaši reklamu na přání vytiskneme na reklamní balonky nejen jednostranně, ale i oboustranně. Reklamní sdělení tak bude vždy dobře viditelné bez ohledu na to, jak se balonky ve větru natočí.

Na kvalitě nabízených produktů nám velmi záleží. Balonky jsou proto vyrobené přírodního latexu, který je 100% biologicky rozložitelný. Balonky vám potiskneme jednou či dvěma plnými barvami a vaším osobitým motivem. Stejně jako je tomu u mnoha dalších reklamních předmětů, také tisková data pro potisk balonků od vás potřebujeme v podobě vektorové grafiky. Jen tak lze totiž vytisknout logo čistě a bez kostrbatých linií. Působením různých vlivů, například slunečního záření, může dojít ke změně reprodukce barev a potisku na balonku.

CENOVĚ PŘÍZNIVÉ A VHODNÉ PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST: BALONKY S POTISKEM

Už žádnou akci nebo party bez balonků! Rádi vám potiskneme balonky pro každou příležitost, ať už k reklamnímu, nebo soukromému využití. Nafukovací balonky se totiž skvěle hodí, když je co slavit: počínaje otevřením obchodu nebo pobočky, přes jubilejní zákazníky, firemní oslavy a sponzorství, až po veletrhy a jiné akce. Reklamní balonky se postarají o dobrou náladu a uvolní trochu atmosféru na dané akci. Nezáleží na tom, zda se jedná o narozeniny, svatbu nebo firemní oslavu, potištěné balonky vždy naleznou všestranné uplatnění a budou s lehkostí sobě vlastní šířit reklamní sdělení i vtipné hlášky. Nafukovací balonky můžete ve velkém stylu rozdávat jako jednotlivé reklamní předměty, nebo je přidat do dárkového balíčku k jiným reklamním dárkům. Nafouknuté balonky s potiskem se také perfektně vyjímají přivázané k dárku. To na vaši firmu upoutá okamžitou pozornost. Chcete-li balonky s potiskem využít jako reklamní dárky na nějaké akci, měli byste si předem rozmyslet, zda je nebude lepší rozdávat už nafouknuté. V takovém případě si u nás můžete objednat rovnou i tyčky na nošení balonků. Balonky ve tvaru srdce, stejně jako klasické nafukovací balonky, pro vás potiskneme individuálním motivem a to již od nákladu 100 kusů na jednu barvu. Objednejte si toto cenově příznivé reklamní zboží v různých barvách a nejlépe i rovnou do zásoby, aby vám tak rychle nedošlo.