Bannery na lešení

Libovolný formát

Formát na výšku/šířku

NECHTE SI POTISKNOUT BANNERY NA LEŠENÍ A VYUŽIJTE VOLNÉ PLOCHY K REKLAMNÍM ÚČELŮM

Venkovní reklama je efektivní i v digitální éře. Množství kolemjdoucích lidí, kteří uvidí vaše reklamní sdělení, závisí samozřejmě na zvolené lokalitě. Můžete si třeba rezervovat volné plochy na oblíbených místech a posílit tak povědomí o vlastním podniku, což ovšem může být nákladné. Pro oblast stavebnictví se nabízí dobrá a cenově příznivá alternativa: Využijte lešení a mobilní oplocení na svém staveništi k vlastní reklamě. Potištěné bannery na normalizovaná lešení je dobré umístit ve výši očí kolemjdoucích osob, resp. nepříliš vysoko, aby se vašemu reklamnímu sdělení dostalo potřebné pozornosti. Když si necháte potisknout bannery na lešení, můžete je využít i k ochraně staveniště před pohledy a k jeho zkrášlení. K tomuto účelu se rovněž hodí naše bannery na staveništní ploty. Pro potisk těchto plachet nepotřebujete mít ani hotová tisková data, bannery na staveništní ploty si totiž můžete navrhnout online.

POTISK BANNERŮ NA LEŠENÍ VOLBA ODPOVÍDAJÍCÍHO FORMÁTU

Když si necháte potisknout bannery na lešení, můžete stejný motiv použít na jednotlivé plachty nebo i několik plachet najednou. Máte přitom na výběr z různých velikostí pro standardní stavební lešení. Nechte si třeba potisknout plnoformátovou plachtu, určenou na celé přední pole stavebního lešení, nebo si vyberte poloviční čelní plachtu, kterou je možné upevnit mezi spodní hranou prkenné podlážky a madlem zábradlí. Skutečným poutačem pozornosti je také banner na čelní stranu, který sahá přes dvě patra lešení. Když se rozhodnete pro potisk bannerů na lešení, měli byste ale také sami stanovit velikost reklamy. Při využití možnosti volného zadání formátů vám můžeme na přání vytisknout individuální plachty ve velikostech 100 x 100 cm až 400 x 200 cm.

MOŽNOSTI UPEVNĚNÍ BANNERŮ NA LEŠENÍ

Když si necháte potisknout bannery na lešení, budou mít nahoře a dole zesílení okrajů s dutým lemem, s volitelným průměrem šest nebo dvanáct centimetrů. Pomocí nich lze plachty přetáhnout přes tyče lešení. Plachty jsou navíc nad i pod rohy opatřeny oky, umožňujícími jednoduché upevnění bannerů na lešení. Tato voděodolná oka se nacházejí na švu dutého lemu. K potisku plachty si kromě toho můžete objednat upínací sadu. Ta umožňuje nejen jednoduché upevnění potištěného banneru na jednom místě lešení, ale i jeho nekomplikované sejmutí a přemístění. Samozřejmě však můžete použít také kabelové vázací pásky.

MATERIÁLY K VÝROBĚ BANNERŮ NA LEŠENÍ

Když si necháte potisknout bannery na lešení, máte na výběr mezi PVC a síťovanou tkaninou. Oba tyto materiály umožňují bezproblémové venkovní použití, jsou totiž zcela odolné proti povětrnostním vlivům. Chráněno je i vaše reklamní sdělení, protože k tisku motivu se používá kvalitní digitální tisková technologie s voděodolnými UV barvami. A když dojde v důsledku dešťů nebo stavebních prací ke znečištění plachet na lešení, lze je snadno očistit omytím. Díky struktuře materiálu, která se podobá síti, jsou plachty ze síťoviny (mesh) prostupné větru a dokáží tak odolat i velmi větrnému počasí. Nachází-li se lešení na velmi větrném místě, měli byste k potisku bannerů na lešení volit tento materiál.

Chcete-li si nechat potisknout bannery na lešení, které mají sloužit i jako neprůhledná ochrana staveniště před pohledy, doporučujeme použít plachty typu blockout. Díky vložené mezivrstvě jsou tyto reklamní plachty neprůhledné a nedochází u nich ani k prosvítání tiskového motivu na zadní straně. Můžete si tak dokonce objednat PVC plachty s velikostí na přání, které jsou opatřeny oboustranným potiskem.