Bloky

PRO PŘIPOMÍNKY I KREATIVNÍ NÁPADY: NAŠE POZNÁMKOVÉ BLOKY

Bloky mají v každodenním životě všestranné použití hodí se na poznámky, náčrty, kresby nebo třeba k zaznamenávání nápadů. Ať už se jedná o bloky na psaní poznámek, provádění výpočtů, kreslení nebo psaní číšnických účtenek: bloky se používají v nejrůznějších situacích. U nás si můžete vybrat z mnoha formátů, papírů a druhů vazby. A vytvořit si tak vlastní, zcela osobité bloky! Naši zákazníci si nejčastěji objednávají tisk lepených bloků ve formátu A4, které těsně následují bloky formátu A5 se spirálovou vazbou.

DRUHY VAZEB A PAPÍRU PRO VAŠE BLOKY

U nás si můžete objednat tisk bloků s lepenou nebo spirálovou vazbou, přičemž máte na výběr ze dvou druhů papíru a celkem čtyř gramáží.
Bloky s lepenou vazbou si můžete nechat vytisknout v sedmi formátech s orientací na výšku i na šířku, v pěti případech dokonce i ve čtvercovém provedení. Výhoda poznámkových bloků s lepenou vazbou spočívá v tom, že lze vytrhávat jednotlivé strany, které je poté možné ukládat do složek nebo pořadačů.
Poznámkové bloky se spirálovou vazbou tiskneme v pěti provedeních. Výhoda spirálové vazby, kterou nabízíme ve stříbrné, černé a bílé barvě, spočívá v tom, že drží všechny poznámky dobře pohromadě. Lístky se nemusí samostatně odtrhávat a ukládat nebo zařazovat do pořadačů. Stránky lze navíc skvěle přehýbat nebo otevírat vedle sebe.
Poznámkové bloky si můžete bez ohledu na druh vazby nechat vytisknout na ofsetovém nebo bílém recyklovaném papíru v gramáži 80 až 120 g/m. Je na vás, zda budou linkované, čtverečkované nebo bez potisku.

NA DOKUMENTY A POZNÁMKY: SAMOPROPISOVACÍ SADY A SAMOLEPICÍ BLOKY

Samopropisovací sady představují ideální tiskoviny pro případy, kdy obě strany potřebují nějaký doklad. Zaznamenejte písemně sjednané náležitosti, podepište faktury nebo potvrďte dodejky, účtenky nebo podobné dokumenty a na konci budete míst k dispozici dva nebo tři exempláře najednou. Originální dokument je na listu bílé barvy, u propisovaných stran máte na výběr mezi žlutou a růžovou barvou. Kromě toho si můžete vybrat, zda má být blok se stvrzenkami opatřen dvěma nebo čtyřmi otvory.
Na stručné poznámky se skvěle hodí naše samolepicí bločky. Jeho bílé samolepicí lístky můžete potisknout vlastním designem, objednat s měkkým přebalem a nechat jej vysekat do některého z pěti speciálních tvarů.