Brožury

KLASICKÉ BROŽURY PRO VÁŠ REKLAMNÍ CÍL

Brožury představují oblíbený nástroj firemního marketingu a navíc přispívají k uskutečnění nejrůznějších cílů od představení podniku až po uvedení produktu na trh. Ať už se jedná o celosvětový koncern, lokálně působící malé či střední firmy nebo místní spolek: Brožury nabízejí mnohostrannou využitelnost. Klasickým řešením, které preferují naši zákazníci, jsou brožury formátu A4. Všechny brožury vytiskneme na kvalitní křídový papír a podle vašeho výběru použijeme šití, vazbu nebo slepení. Kromě toho nabízíme tisk brožur v malých nákladech už od jednoho výtisku!

BROŽURY VS. KATALOGY: ŠITÍ, VAZBA A LEPENÍ

V našem e-shopu rozlišujeme brožury a katalogy podle způsobu spojení jejich listů. U brožur používá spojení listů drátěnými sponkami, skobičkami, spirálovou vazbou nebo skládáním a lepením, zatímco katalogy se u nás vždy slepují nebo sešívají nití. Ať už se použijí sponky, svázání nebo slepení: Každý druh zpracování je pevný a přináší určité výhody.
Naši zákazníci si nejčastěji objednávají tisk brožur se sešitím sponkami, umožňují pevné spojení až 80 stran a obálky. Sešití sponkami má výhodu v tom, že lze stránky otevírat téměř do roviny, takže se na nich velmi dobře vyjímají obrázky a jiné motivy. Drátěné sponky jsou navíc velmi nenápadné.
Ale i ostatní způsoby spojení mají své výhody: Skobičky se výborně hodí pro brožury v pořadačích nebo rychlovazačích, spirálová vazba (známá též jako Wire-O) se naproti tomu skvěle hodí k listování a otevření na určitých stránkách. Menší počet stránek lze navíc slepit na hřbetu. Výhoda tohoto řešení: Vypadá to, jako by spolu stránky držely samy od sebe. V případě obzvláště rozsáhlého obsahu ostatně doporučujeme katalogy s lepenou vazbou.

OBJEDNÁNÍ ZKUŠEBNÍHO TISKU BROŽUR

Chcete si objednat tisk velkého nákladu brožur, chcete si ale předtím udělat představu o výsledku tisku? Při každé objednávce si lze volitelně objednat zkušební tisk kontrolního kusu (tzv.standplot), tzn. ztvárnění tisku na ilustračním papíru, umožňující kontrolu pořadí stránek, umístění jednotlivých prvků, náhledu a dalších atributů. Kromě toho si můžete vyžádat barevný nátisk (tzv. titel-proof), představující barevně závazné ztvárnění titulní stránky na speciálním papíru typu proof.