Bundy

Potiątěné bundy do kaľdého počasí

Seznamte se s exkluzivním výběrem naąich atraktivních bund, které pro vás můľeme opatřit poľadovaným potiskem. Nabízíme ąiroký sortiment kvalitních bund, s nimiľ budete drľet krok s módou. Vybavte se do kaľdého ročního období a zajistěte si ochranu před větrem a ąpatným počasím. Odliąte se pomocí těchto módních produktů od své konkurence a profitujte z decentně prezentované reklamy. Potiątěné bundy, jako jsou zimní bundy a větrovky, mohou být skutečnou alternativou běľných reklamních prostředků s potiskem, která má mnohem vyąąí reklamní účinek.

Bundy s potiskem pro zákazníky, spolupracovníky a obchodní partnery

Reklamní bundy naleznou uplatnění předevąím u zaměstnanců a zákazníků. Z hlediska firmy mají bundy s reklamním potiskem opravdu smysl, a to zejména v případě, ľe velké mnoľství zaměstnanců pracuje mimo firmu nebo se účastní mnoha veletrhů. Zákazníci tak mohou bez námahy rozpoznat vaąe zaměstnance podle jejich potiątěných bund ve firemním designu. Vyuľijte těchto výhod a nechte si v naąem e-shopu potisknout bundy.

Náą tip: Zvláątního uznání ze strany zákazníků dosáhnete díky hodnotným reklamním dárkům, například v podobě módní bundy. Plánujete-li speciální akce pro zákazníky, mohou potiątěné bundy představovat atraktivní a praktické reklamní prostředky. Tím, ľe si pro zákazníky připravíte bundy s potiskem, můľete zkrátka upevnit obchodní vztahy.

Zabodujte alternativními reklamními prostředky a nechte si potisknout bundy

Potiątěné bundy mohou být skutečnou alternativou běľných reklamních prostředků s potiskem. Technikou sítotisku lze potisknout přední i zadní stranu naąich bund.

Moľné tiskové plochy: Na přední stranu lze vlevo na prsou umístit firemní logo. Na zadní straně bundy se nacházejí dvě potisknutelné plochy, na které lze opět natisknout logo a/nebo motiv, odváľné výroky a spoustu daląích věcí. Fantazii se meze nekladou. Zkuste si vytvořit perfektní návrh nové reklamní bundy a vyberte si vhodnou barvu.

Upozornění: Z velkého výběru velikostí si můľete sestavit vlastní mix velikostí oblečení.