Dárkový balicí papír

Jednostranně potištěné

Oboustranně potištěné

POTIŠTĚNÝ BALICÍ PAPÍR: OSOBITÉ BALENÍ VAŠICH DÁRKŮ

Vždy se najdou nějaké významné či naopak zcela běžné příležitosti k tomu, abyste mohli své zákazníky nebo spolupracovníky trochu potěšit a něčím je obdarovat: výročí, narozeniny nebo jen malé poděkování za úspěšnou spolupráci to je jen několik málo příkladů, kdy přijdou ke slovu dárky. A proč si k tomuto účelu nepořídit vlastní balicí papír s potiskem v individuálním designu? Protože také u dárku je velmi důležitý první dojem, který v tomto případě utváří jeho balení. Když si necháte vytisknout vlastní balicí papír, můžete volbou použitého motivu a papíru ovlivnit, jak bude váš dárek přijat.

BALENÍ DÁRKŮ S DŮRAZEM NA OSOBITOST

Především o Vánocích, kdy vrcholí vzájemné obdarovávání, se může vyplatit, když se praktickými reklamními předměty nebo hodnotnými dárky odlišíte od ostatní nadílky. Pokud navíc takové dárky zabalíte do papírů s individuálním potiskem, podaří se vám hned opticky vystoupit z šedivé masy. Když se rozhodnete pro potištěný balicí papír, nezapomeňte do jeho návrhu začlenit firemní design. Příjemce si pak dárek rychleji spojí s vaším podnikem. A pokud ještě k dárku přiložíte svou vizitku, budou zákazníci s jistotou vědět, kdo jim tento milý pozdrav odeslal. Praktické: Váš design můžeme natisknout nejen na balicí papír, v našem e-shopu si můžete pro svou firmu objednat i jiné tiskové produkty, jako jsou letáky, bloky nebo plakáty.

OBJEDNEJTE SI BALICÍ PAPÍR: URČETE FORMÁT A DRUH PAPÍRU

Rozhodli jste se tedy, že se má balicí papír s potiskem v barvách vaší firmy v budoucnu používat k balení dárků. Zbývá tedy ještě stanovit tiskový motiv a určit podobu konečného produktu v našem e-shopu. Při objednávání balicího papíru máte na výběr z různých standardních formátů. Navíc se můžete rozhodnout pro jednostranný nebo oboustranný potisk papíru. Výhoda oboustranného potisku: Balicí papír se dvěma odlišnými tiskovými motivy rozšiřuje možnosti jeho využití při různých příležitostech. Balicí papír vám vytiskneme už od nákladu 10 (jednostranně potištěných) nebo 25 (oboustranně potištěných) archů. Pro zajištění brilantní barevné reprodukce obrázků a motivů doporučujeme tisk na křídový papír. Svůj balicí papír můžete ozvláštnit matnou nebo lesklou povrchovou úpravou. Pokud chcete, aby se na váš balicí papír dalo psát nebo na něj bylo možné otiskovat razítka, měli byste zvolit ofsetový papír. Mějte prosím na paměti, že balicí papír nedodáváme v rolích, ale balený na plocho.