Desky z akrylového skla

Libovolný formát

Standardní formáty papíru

Speciální formáty

Čtvercové formáty

ELEGANTNÍ A S MNOHOSTRANNÝM VYUŽITÍM: DESKY A ŠTÍTY Z POTIŠTĚNÉHO AKRYLOVÉHO SKLA

Naleznete je u vchodů do moha ordinací, firemních centrál nebo kancelářských komplexů: štíty z akrylového skla. Potištěné desky z akrylového skla, resp. plexiskla, se skvěle hodí jako firemní štíty, tabulky s označením ordinace či kanceláře nebo jiné reklamní panely. Tyto čiré a lesklé desky poskytují elegantním způsobem informace o firmě, přičemž působí zvláštním hloubkovým efektem. Desky z akrylového skla vypadají jako skleněné, takže působí právě tak hodnotným dojmem, zároveň jsou však levnější, lehčí a méně náchylné k poškozením. Všem zájemcům o potisk akrylového skla se také bude hodit informace o tom, že tyto desky lze použít ve venkovních i vnitřních prostorách. Potištěné desky z materiálu PLEXIGLAS dokáží jako venkovní informační tabule odolávat všem povětrnostní vlivům. Uvnitř pak mohou sloužit třeba jako dekorační prvky, na kterých obzvláště vyniknou fotografie nebo reklamní sdělení. PLEXIGLAS je ve skutečnosti ochranná známka, akrylové sklo je ale často označováno jako plexisklo.

POTIŠTĚNÉ AKRYLOVÉ SKLO V NÁSLEDUJÍCÍCH FORMÁTECH

Když se rozhodnete pro potisk desek z akrylového skla, máte na výběr mezi různými formáty. Požadovaný motiv, který si sami vytvoříte, vytiskneme dle vašich představ na čtvercové desky z materiálu PLEXIGLAS nebo na desky ve standardních či speciálních formátech. Pokud má motiv vyniknout v celé své velikosti, můžeme jej vytisknout na desku z akrylového skla o rozměru 200 x 100 cm. Možný je ale i potisk malých štítků, určených třeba k označení čísla domu či pokoje, ve velikosti 30 x 30 cm. Rádi byste si nechali potisknout desku z akrylového skla, nemůžete ale mezi všemi nabízenými formáty najít takový rozměr, který se hodí k vašemu účelu? Žádný problém! Kromě volby speciálního formátu můžete využít i volné zadání formátu. Při výběru této možnosti si určíte formát desky z akrylového skla sami. Možné jsou všechny formáty o šířce 20-118 cm a výšce 20-84 cm.

POTISK A SPRÁVNÁ MONTÁŽ DESEK Z AKRYLOVÉHO SKLA

Potisk transparentních štítů z akrylového skla se provádí technologií přímého tisku UV barvami. Váš motiv se vytiskne zrcadlově obráceně na zadní stranu desky z akrylového skla a pak se vysuší ultrafialovým zářením. Následně se na celou plochu zadní strany štítů z materiálu PLEXIGLAS nanese bílá barva, zajišťující ještě vyšší kontrast potisku. Díky tomu má tiskový motiv na hotových štítech intenzivní barvy a působí zářivým dojmem.

Na tmavosti podkladu, na který štíty z akrylového skla připevníte, závisí míra neprůsvitnosti desek. Chcete-li prosvítání předejít, můžete si k potištěným štítům z akrylového skla přiobjednat ještě čtyři kovové distanční držáky. Ty zajistí, aby desky z materiálu PLEXIGLAS nebyly upevněné přímo na stěně, ale aby se od ní nacházely ve vzdálenosti přibližně 2 cm. To vašemu motivu propůjčí ještě efektnější vzhled a mimořádný hloubkový účinek. Když si objednáváte potisk desek z akrylového skla, můžeme pro vás štíty rovnou opatřit rohovými otvory. Obdržíte tak štíty z akrylového skla s otvory o volitelném průměru 4,0 nebo 6,0 mm v každém ze čtyř rohů. Tyto rohové otvory vám usnadní zavěšení štítů z materiálu PLEXIGLAS.