Dvoudílné krabičky

Čtvercové

obdélníkový

POTIŠTĚNÉ DVOUDÍLNÉ KRABIČKY NA REKLAMNÍ DÁRKY

Záleží i na obalu! Chcete-li obdarovat své zákazníky nebo dlouholeté obchodní partnery, ať už se jedná o dárek k Vánocům, k úspěšné roční uzávěrce nebo k narozeninám, můžete si objednat atraktivní dvoudílné krabičky s potiskem, do kterých svůj reklamní dárek zabalíte. Protože ať už je váš dárek jakkoli cenný nebo kreativní: Záleží na prvním dojmu. To je i důvod, proč jsou tak oblíbená osobitá dárková balení a v barvách vaší firmy pak mohou působit obzvláště profesionálním dojmem. Dvoudílné krabičky se hodí například jako obaly na praktické zápisníky, kvalitní kovové propisky, psací soupravy nebo atraktivní stolní kalendáře s vaším logem. K balení dárků se kromě dvoudílné krabičky ve firemním designu hodí i potištěný balicí papír nebo kvalitní papírová taška.

DVOUDÍLNÉ KRABIČKY JAKO OBALY PRODUKTŮ

Nepočítáte-li s dvoudílnými krabičkami k balení dárků, můžete si je nechat potisknout a použít je jako obaly svých produktů. Oproti skládacím krabicím sestává každá dvoudílná krabička ze složeného víka, které se nasouvá na o něco menší spodní část. Díky tomu ostatně získaly dvoudílné krabičky své jméno. Vzhledem k tomu, že víko není se spodní částí slepené, ale obě části drží pohromadě jen díky technice skládání a rozměrově přesné výrobě, lze tyto obaly otevřít bez použití nůžek či nože. Když si objednáte potisk dvoudílných krabiček, které chcete používat jako obaly na produkty, vejdou se například do krabiček velikosti L výrobky o rozměrech do 18 x 18 cm. Tyto krabičky jsou vysoké 3,5 cm. Naše dvoudílné krabičky velikosti S pak mají rozměry 11 x 11 x 2,5 cm. Kromě čtvercových formátů nabízíme i krabičky obdélníkových tvarů. V závislosti na daných produktech pro vás však mohou být vhodnější spíše polštářkové krabičky, obaly na láhve nebo již zmíněné skládací krabice. Když se rozhodnete pro potisk dvoudílných krabiček, můžete si je objednat v nákladu od 100 kusů. Jako obaly sloužící čistě jen k přepravě však nemůžeme dvoudílné krabičky doporučit, protože nemají tak pevnou strukturu jako přepravní krabice.

MATERIÁL A POTISK DVOUDÍLNÝCH KRABIČEK

Dvoudílné krabičky opatřujeme čtyřbarevným potiskem. Krabičky jsou zhotoveny z chromokartonu, jehož povrch je zušlechtěn matným disperzním lakováním. Díky tomu působí víko i spodní část dvoudílné krabičky matným a hladkým dojmem. Chromokarton je pevný vícevrstvý papír, který se k výrobě dárkových krabiček používá v gramáži 300 g/m. Dvoudílné krabičky lze na přání potisknout jak nahoře na víku a jeho bočních stranách, tak i na dnu. Krabičky vám dodáme už ve slepeném a složeném stavu. Protože víko nepřekrývá beze zbytku spodní část, ze které je tak kousek vidět, můžete si skvěle vyhrát s použitými barvami a jejich kontrasty. Na víku může být vytištěno vaše logo, zatímco na spodní část lze, podle zamýšleného využití, umístit třeba přání nebo informace o produktu. Potištěné dvoudílné krabičky tak optimálně využijete jako obal na produkt nebo k zabalení dárku.