Etikety na lahve

K OZNAČOVÁNÍ LAHVÍ A SKLENIC: POTIŠTĚNÉ ETIKETY NA LAHVE

Na etiketách na lahve ve firemním designu můžete jednoduše uvést informace o produktu a obsažených látkách. Když si necháváte vytisknout individuální etikety na lahve, měli byste dbát na dobrou čitelnost důležitých údajů ohledně obsažených látek, plnicího množství nebo obsahu alkoholu v nápojích. Čitelnost kromě druhu a velikosti písma ovlivňuje i jeho kontrast vůči pozadí. Rádi byste své zákazníky obdarovali elegantní lahví se sektem a měli přitom jistotu, že si pak i bez pověšené kartičky s blahopřáním ještě vzpomenou na to, kde jim tento ušlechtilý nápoj odeslal? Tak si nechte vtisknout etikety na lahve v designu své firmy, s logem nebo přátelským pozdravem a využijte je k označení lahví s vínem či sektem. Tyto nálepky můžete nalepit na krk láhve nebo jimi přelepit příslušnou etiketu. Přitom byste však neměli překrýt důležité informace o obsažených látkách. Můžete si také vytvořit a objednat vlastní etikety na pivo. Při umisťování svého loga na láhev nepřelepujte tyto informace. Využijte tuto šanci na decentní, ale nevšední prezentaci své značky u zákazníků a nechte si u nás potisknout etikety na lahve.

PRAKTICKÉ POTIŠTĚNÉ ETIKETY NA LAHVE V POŽADOVANÉ VELIKOSTI

Rozhodnutí o tom, kterým produktům propůjčíte svůj osobitý vzhled nalepením etikety, je zcela na vás. Nezáleží na tom, zda se bude jednat o sklenici s marmeládou, láhev s vínem nebo s exkluzivní lihovinou - díky volnému zadání formátu můžete nálepky vytvořit a přizpůsobit dle svého přání. V našem e-shopu si můžete objednat potištěné etikety na láhve v minimální velikosti 5 x 5 cm, maximální rozměry pak činí 21 x 21 cm. Jednoduše si vytvořte požadovaný tiskový motiv a nahrajte nám jej s finálními tiskovými daty při objednávce. Potisk etiket na víno, lihoviny a podobně provádíme špičkovou technologií digitálního tisku. Nálepky se budou v konečném formátu nacházet vedle sebe na nosném materiálu a dodáme vám je na roli. Dají se snadno odloupnout a lze je tak okamžitě použít. Zadní stranu nelze potisknout, protože se na ní nachází samolepicí vrstva. V naší tiskárně si můžete objednat potisk individuálních etiket na lahve od už nákladu 100 kusů.

RŮZNÉ MOŽNOSTI NÁVRHU: POTIŠTĚNÉ ETIKETY NA LAHVE

Při objednávání tisku etiket na lahve hraje důležitou roli výběr správného papíru. Papír totiž spolu s tiskovým motivem ovlivňuje celkový vzhled lahví a také to, jak celek působí na pohmat. Na tyto nálepky můžete pohlížet jako na určité zušlechtění lahví, dále vypovídající o kvalitách dárku a odesilatele. Když si budete u nás objednávat etikety na lahve, můžete vybírat z pěti různých papírů, které pro vás potiskneme a dodáme vám je ve formě etiket na roli. Pro dosažení mimořádně ušlechtilého a exkluzivního vzhledu, například pro použití v roli etiket na víno, doporučujeme náš bílý strukturovaný papír: Díky své křídové barvě a lehce proužkované struktuře vytváří velmi příjemný kontrast k hladkému krku láhve. Rádi byste něco decentnějšího? Pak se můžete rozhodnout pro transparentní samolepicí etikety na roli. Doplňkové lakování zvyšuje trvanlivost nálepek na lahve, které tak působí kvalitněji. A navíc: Obzvláště nápadné budou při použití neónového papíru. V takovém případě počítejte s jednobarevným potiskem etikety a grafický návrh i texty vytvořte černou barvou.