Etikety na víno

NECHTE SI VYTISKNOUT ETIKETY NA VÍNO, PROPŮJČUJÍCÍ LAHVÍM OSOBITÝ VZHLED

Bez ohledu na vaši branži nebo na produkty, které nabízíte, představuje víno hodnotný a oblíbený dárek pro obchodní partnery a zákazníky. Aby však láhev vína u obdarovaného zanechala pozitivní dojem, neměli byste sáhnout po nejbližším vínu s pěknou etiketou ze supermarketu. Chcete-li zákazníkovi poslat víno jako exkluzivní dárek například k příležitosti svatby, kulatých narozenin nebo firemního výročí, informujte se nejdříve na Internetu nebo u obchodníka s vínem, abyste se odlišili od spousty ostatních blahopřání. Mezi důležitá kritéria patří odrůda révy, pěstitel, stáčející vinař nebo i obsah alkoholu ve víně a samozřejmě také osobní preference příjemce. Chcete mít jistotu, že si obdarovaný ještě vzpomene na vaši firmu, až si někdy později otevře láhev, na níž už nebude viset lístek s vaším blahopřáním? V takovém případě si nechte vytisknout exkluzivní etikety na víno, abyste mohli láhve opatřit vlastními etiketami osobitého vzhledu. Vytvořte si vlastní nálepky na láhve, pokud možno v podnikovém designu a s firemním logem, abyste usnadnili opětovné rozpoznání své značky. A co takhle připojit nějaký hezký citát, který se hodí k vašemu podniku?

OSOBNÍ ETIKETY NA VÍNO VE FIREMNÍM DESIGNU PRO ZANECHÁNÍ DOBRÉHO DOJMU

Když si u nás objednáte tisk etiket na víno, můžete si prostřednictvím volného zadání formátu sami určit požadovanou velikost nálepek. Etikety se dodávají na roli vedle sebe. Neprořezávané nálepky se dají snadno odloupnout ze samolepicího papíru a lze je tak okamžitě použít. Zadní stranu nelze potisknout, protože se na ní nachází lepidlo. Etikety na víno potiskujeme technologií digitálního tisku a opatřujeme je lakem. Nepoužíváme přidané lepidlo, horkou ražbu nebo laminování. Zato nabízíme různé druhy papíru, umožňující vyhovět rozdílným požadavkům našich zákazníků. Kromě exkluzivních papírů, jako je strukturovaný nebo transparentní papír, vám při výběru ofsetového papíru nabízíme možnost vlastního popisování vytištěných etiket. Chcete-li si objednat etikety na víno se signálním účinkem, měli byste vsadit na neónový papír. Text se na ně tiskne jednobarevně černě, aby neónové zbarvení papíru upoutalo okamžitou pozornost.

NECHTE SI VYTISKNOUT ETIKETY NA LAHVE S VŠESTRANNÝM VYUŽITÍM

Když si necháte vytisknout tyto etikety, můžete je samozřejmě použít i na lahve s lihovinami. Naše etikety na lahve lze využít i k řadě dalších účelů. Použití k jiným než uvedeným účelům je v tomto případě výslovně povoleno: Individuální etikety můžete nalepit třeba na dipy nebo marmelády, které rozešlete zákazníkům k vánocům nebo velikonocům. Nezapomeňte při tom na důležité údaje, například o obsažených látkách a datu minimální trvanlivosti. Vyrábíte nějaké produkty v lahvích či sklenicích? Také pro ně si můžete objednat potištěné etikety a použít je tak, aby jejich vzhled odpovídal firemním designu. Naše etikety se vyrábějí technologií digitálního tisku a jsou samolepicí. Etikety na víno permanentně lepí a dají se z povrchu láhve odstranit jen s obtížemi.