Halenky

Potiątěné halenky jako pracovní oblečení a reklamní dárky

Oblečení, na které necháte natisknout své logo, se vám vyplatí hned dvakrát: Díky potisku textilu totiľ získáte hodnotné pracovní oblečení pro spolupracovníky a také individuální reklamní dárky pro zákazníky. Klasickým příkladem takového firemního oblečení jsou třeba trička, která se výborně hodí na firemní běhy, různé akce a městské slavnosti. Na veletrhu, v obchodní sféře nebo při oficiálních příleľitostech velmi záleľí na prvním dojmu. Kdyľ je potřeba trochu formálnějąí oblečení, není to ľádný problém, protoľe pro vás můľeme potisknout i koąile a halenky. V oblasti gastronomie se například často pouľívá kombinace černých kalhot s decentním a elegantním horním dílem oblečení.

Zaměstnanci s logem podniku na pracovním oblečení navíc podporují vnímání vaąí firmy jako značky. A kdyľ pouľijete potiątěné oděvní součásti ve firemním designu jako reklamní zboľí, stanou se z pánských koąil a dámských halenek efektivní reklamní nosiče.

Nelehký výběr z mnoha různých halenek s potiskem

Kdyľ si u nás necháte potisknout halenky, čeká vás výběr z velmi rozmanitého sortimentu dámských blůz s ľenskými střihy. Můľete si objednat halenky s dlouhým rukávem i modely s krátkým rukávem, jako třeba dámskou halenku B&C v oxfordském stylu. Kromě toho nabízíme halenky značky Russell s tříčtvrtečními rukávy, klasickým límcem a barevně sladěnou knoflíkovou légou. Řadu moľností máte i pokud jde o barvu: Mnohé halenky jsou dostupné v klasických barvách, jako jsou černá a bílá, můľete si ale vybrat i modely ve stylové ąedé nebo výrazné vínově červené barvě. Velmi komfortní jsou při noąení halenky s elastickou sloľkou nebo bočními ąvy, jako jsou blůzky oxfordského stylu značky Fruit of the Loom.

Halenky potiątěné tím správným motivem pro efektivní reklamu

Při potisku halenek se nabízí umístění nápisu na levou stranu ve výąi prsou. Různými motivy dle vlastního přání vąak můľete potisknout i přední a zadní stranu halenek. Pro dosaľení ľádoucího reklamního účinku samozřejmě nesmí chybět ani firemní logo v podnikovém designu. Oblíbeným potiskem je také firemní slogan. Kdyľ se na halenky rozhodnete natisknout například nějaký odváľný výrok či vtipný motiv, odliąíte se tak od masy ostatních, protoľe takového výrazy se jinak objevují spíąe na leľérním volnočasovém oblečení, jako jsou trička. Upozornění: Chcete-li si objednat potisk halenek a nejste si jistí výběrem velikostí, doporučujeme, abyste se podívali na tabulku s rozměry halenek (v galerii přísluąného produktu).