Kalendáře

VSAĎTE NA PAPÍROVOU VARIANTU A NECHTE SI VYTISKNOUT KALENDÁŘE

Navzdory rostoucí míře kaľdodenní digitalizace představují papírové kalendáře oblíbenou alternativu elektronických kalendářů v poątovních klientech a mobilních zařízeních. Kromě toho umoľňují individuální přizpůsobení: Vytiątěným kalendářům lze propůjčit osobitý vzhled pomocí tuľek, samolepek apod. Také v oblasti brandingu mají papírové kalendáře jasnou výhodu proti digitálním variantám. Individuální ikony, druhy písma, barvy to vąe lze na kalendáře natisknout například v podobě log a prohláąení tak, aby to dobře ladilo s podnikovým designem.

PŘEHLED V©ECH TERMÍNŮ: KALENDÁŘE V NA©EM VÝBĚRU

V e-shopu si můľete objednat tisk čtyř druhů kalendářů: klasického kalendáře, členěného po jednom, třech či čtyřech měsících, nebo celoročního plánovače, který vľdy zobrazuje odpovídající počet měsíců. Vąechny druhy kalendářů jsou dostupné v různých provedeních: ve velkém formátu jako nástěnné kalendáře nebo jako stolní kalendáře. Vybírat můľete z mnoha různých formátů: od velkoploąného formátu A0 aľ po malý rozměr 8,5 x 5,5 cm. Největąí obliby mezi naąimi zákazníky se těąí nástěnné plánovače ve formátu A1, roční kalendáře ve formátu A4, stolní kalendáře ve formátu A5 a nástěnné kalendáře ve formátu A4. Náą tip: U vícestránkových nástěnných kalendářů máte na výběr mezi spirálovou a lepenou vazbou.

PAPÍRY PRO TISK KALENDÁŘŮ

Rozmanitá je i nabídka papírů k tisku kalendářů v naąem e-shopu: Máte zde na výběr mezi křídovým, ofsetovým, bílým recyklovaným papírem a také recyklovaným kartonem. K tisku kalendářů doporučujeme křídový papír, zajią»ující realistickou a věrnou reprodukci barev. Nejoblíbenějąím je křídový papír s gramáľí 250 g/m. Stolní a nástěnné kalendáře jsou nejčastěji objednávány na křídovém papíru s gramáľí 170 g/m, naproti tomu u nástěnných plánovačů převládá křídový papír s gramáľí 150 g/m.