Karty skládané

POTI©TĚNÉ SKLÁDANÉ KARTY PRO NEJRŮZNĚJ©Í ÚČELY

Potiątěné skládané karty se hodí nejen jako pozvánky na akce a slavnosti, ale také ke spoustě daląích věcí. Můľete jimi třeba přivítat nového spolupracovníka nebo vyjádřit svá přání k Vánocům. Kmenovým zákazníkům můľete rozeslat věrnostní slevové kupóny v podobě skládaných karet, nebo svým partnerům při jednání předat skládané vizitky. Hodnotné skládané karty se obzvláątě dobře vyjímají ve schránkách na dopisy, jako přílohy v balíku nebo ve výloze obchodu.

MÍSTO NA STRUČNÁ I OBSÁHLÁ SDĚLENÍ

Při navrhování neplatí téměř ľádná omezení kromě různě velkých skládaných karet ve formátu na výąku nebo na ąířku nabízíme i čtvercové varianty. V závislosti na výběru velikosti se nabízí provedení skládacích karet jako dárkových přívěsků v malém formátu A7 nebo jako varianty ve formátu A4 se spoustou místa na podrobné informace. U některých druhů papíru je přitom moľné provést potisk nejen čtyřstránkových, ale ąestistránkových skládaných karet; na stručné texty lze kromě toho vyuľít také pohlednice. Speciální metoda daląího zpracování pro vaąe sdělení: Perforace na skládaných kartách vám umoľní, abyste pro příjemce připravili informace k odtrľení, například ukazatel cesty s popisem příjezdu k místu konání akce nebo třeba slevový kupon.

SKLÁDANÉ KARTY U©LECHTILÉHO VZHLEDU

Chcete-li potiątěným skládaným kartám propůjčit obzvláątě uąlechtilý vzhled, můľete je opatřit lesklou či matnou povrchovou úpravou, například laminací. Pokud vąak má být jedna strana tiskového produktu popisovatelná, dbejte na to, abyste si objednali pouze jednostrannou povrchovou úpravu. Pro lesklý vzhled se ale můľete rozhodnout uľ při výběru papíru. Lesklý chromokarton, metalicky lesklý Magic Chrome, CHROMOLUX Pearl s perle»ově bílým vzhledem a Splendorlux s extrémně vysokým leskem jsou opatřeny optickým efektem pouze na přední straně, na zadní stranu lze tedy psát. Na potiątěnou skládanou kartu tak můľete dopsat osobní poznámku, rukou psaný pozdrav nebo doplnit podpisy.

À propos: Pro naąe skládané karty, dostupné i v malých nákladech, také nabízíme neobvyklé druhy papíru, jako je třeba jemný béľový karton Vergé od firmy Gmund, který se vyznačuje uąlechtilým povrchem a je velmi příjemný na omak.