Katalogy

KATALOGY PRO KVALITNÍ PREZENTACI NABÍDEK

Vlastní nabídku je možné skvěle prezentovat v hodnotně působícím katalogu. Na našich křídových papírech s intenzivním podáním barev dovedně ztvárníme vaše snímky, volitelně s lesklou či matnou povrchovou úpravou. U nás si můžete objednat tisk katalogů o rozsahu 64 až 356 stran a s obálkou. Můžete pro ně zvolit papír s gramáží 170 g/m až 300 g/m a jednobarevný, čtyřbarevný nebo pětibarevný potisk. Všechny katalogy se u nás slepují nebo sešívají nití. Tisk katalogů je možný v malém nákladu již od jednoho výtisku.

TISK KATALOGŮ S LEPENÝMI VAZBAMI HOTMELT A PUR

Nabízíme tři různé způsoby vazby, díky nimž se z jednotlivých stránek stanou katalogy. Dvě z nich spadají do kategorie lepených vazeb: s tavným, resp. za tepla nanášeným lepidlem vazeb HotMelt a PUR. HotMelt je termoplastická látka, která se v horkém a tekutém stavu nanáší na listy papíru, které pak během vychladnutí spojí. Výhoda této metody lepení spočívá v tom, že se brožury hned pevně slepí a odpadá tak doba potřebná k sušení nebo vytvrzení. Vaše katalogy tak můžeme vytisknout, slepit a rychle je vyexpedovat. Naproti tomu PUR je reaktivní lepidlo, které drží pevně až po svém provázání se vzdušnou vlhkostí. Podobně jako u lepené vazby typu HotMelt se i v tomto případě na papír nanáší horké lepidlo, jeho teplota je však nižší. Díky tomu je zpracování technologií PUR oproti metodě HotMelt šetrnější vůči papíru i barvě. Další výhoda lepené vazby PUR spočívá v její silnější pojivosti. Lepenou vazbu PUR proto doporučujeme především tehdy, když si objednáváte tisk katalogů s vysokou gramáží papíru.

MIMOŘÁDNĚ HODNOTNÝ VZHLED: KATALOGY SE SEŠITÍM NITĚMI

Sešití nitěmi se považuje za nejtrvanlivější ze všech druhů vazby. Zatímco při použití technologií HotMelt a PUR se na sebe jednotlivé stránky nalepí, při sešití nitěmi stroj sešívá dohromady ještě volné listy papíru. Díky tomu je trvanlivost takto sešitých katalogů při intenzivním používání zpravidla delší než u katalogů s lepenými vazbami. Katalogy se sešitím nitěmi kromě toho umožňují zcela ploché rozevření. Pokud si objednáte tisk katalogů se sešitím nitěmi, získáte produkt velmi hodnotného vzhledu.
Náš tip: Pořádáte mimořádnou akci a rádi byste čtenáře informovali o kontaktních možnostech nebo byste jim chtěli věnovat slevový kupón? Nechte si tedy hned pro své katalogy vytisknout vkládací letáky.