Košile

Stylové reklamní dárky: košile s potiskem

Oděvní součásti se skvěle hodí jako reklamní nosiče. Při použití textilu jako reklamního zboží se zvýší povědomí o vaší značce nejen u obdarované osoby, ale i u lidí, kteří tyto potištěné produkty uvidí. Zabodovat přitom můžete nejen volnočasovým oblečením, jako jsou trička (k našemu rozmanitému sortimentu), ale i formálnějším oblečením, vhodným jako individuální reklamní dárky. Natištěním loga a názvu firmy se z elegantní pánské košile stane efektivní reklamní prostředek. Při potisku košil můžete samozřejmě volit i různé atraktivní nebo tematické motivy. Vaše firemní logo by však ani v tomto případě nemělo chybět. Upozornění: Při vytváření návrhu prosím počítejte s případnými knoflíkovými légami a náprsními kapsičkami košil.

Pánské košile v našem sortimentu

Když si necháte potisknout košile, můžete si v našem sortimentu vybírat mezi modely různých značek. Nabízíme například košile s rovným, volným nebo vyštíhleným střihem. Navíc máte na výběr mezi košilemi s dlouhým rukávem a letními modely s krátkým rukávem. Pánské košile jsou kromě toho k dostání v různých velikostech (S až XXL) a barvách od klasické bílé, přes stylovou černou, až po barevné modely. Vybírat můžete samozřejmě i s ohledem na různé detaily, jako jsou stylové knoflíkové légy, límce nebo manžety. Upozornění: Když si necháte potisknout košile, můžete přitom použít různé motivy na přední a zadní stranu. Na jedné straně se tak může nacházet logo s názvem firmy a na druhé straně pak potisk s nějakým atraktivním motivem.

Potištěné košile jako pracovní oblečení

Když si objednáte košile s potiskem, můžete je také dát svým spolupracovníkům. Věnováním reklamního dárku, například pánské košile, dámské halenky nebo i jiných oděvních součástí, dáte svým zákazníkům, partnerům a spolupracovníkům najevo, jak si jich ceníte. Potištěné košile se navíc skvěle uplatní jako pracovní oblečení obchodních zástupců nebo prodejců. Když si objednáváte košile s potiskem, myslete také na jejich použití při různých akcích. Košile s potiskem, sloužící jako rozpoznávací znamení spolupracovníků a reklamní nosiče, se totiž uplatní i při odpovídajících příležitostech, jako jsou veletrhy či jiné akce.