Magnetické tabule

Libovolný formát

Magnetické tabule

INDIVIDUÁLNÍ MAGNETICKÉ TABULE S POTISKEM, SLOUŽÍCÍ JAKO REKLAMNÍ PLOCHY

Magnetické tabule umožňují všestranné využití, ať už se jedná o magnetický štítek na auto, magnetický panel nebo reklamní plochu. U nás si můžete objednat potisk magnetických tabulí a vybrat si některý z mnoha běžných formátů a téměř jakýkoli tvar. Vytvořte si jednoduše individuální obrysový řez o šířce 20 až 150 cm a s výškou 20 až 60 cm. Magnetické tabule vám zhotovíme už od těch nejmenších nákladů. Naše magnetické tabule lze opatřit jednostranným čtyřbarevným potiskem. Zadní magnetická strana fólie zůstává nepotištěna, je však ošetřena matným UV lakem. Tato úprava navíc přispívá k ochraně podkladu. Další výhoda magnetické fólie: Jedná se flexibilní materiál, který perfektně drží na kovových površích a velmi dobře se přizpůsobí i lehkým zakřivením. V případě potřeby lze magnetické tabule rychle a jednoduše vyměnit nebo sejmout a očistit. Náš tip pro zajištění dlouhodobé přilnavosti a trvanlivosti potištěných magnetických tabulí: Tabuli i podklad čistěte měkkým hadříkem s jemným čisticím prostředkem a takto očištěné plochy nechejte následně oschnout.

MAGNETICKÉ TABULE: POUTAČE POZORNOSTI V INTERIÉRECH I EXTERIÉRECH

Magnetické tabule standardně opatřujeme pevnou vrstvou z PVC, která vylepšuje vzhled těchto flexibilních reklamních ploch. Tato povrchová úprava zároveň zvyšuje odolnost vůči povětrnostním vlivům a umožňuje bezproblémové používání tabulí venku, například ve funkci informačních panelů. Magnetické tabule s potiskem si můžete objednat v různých velikostech a na přání také můžeme lehce zaoblit jejich rohy. Pro všechny, kteří chtějí být ještě originálnější: U nás si můžete objednat osobité magnetické tabule v požadovaném tvaru. Potřebujeme k tomu od vás jen tisková data s příslušným obrysovým řezem. Volitelně vám také nabízíme kontrolu dat i samotného produktu, například s ohledem na tiskovou kvalitu. Pokud spěcháte, můžete využít i naši nabídku expresního tisku.

MNOHOSTRANNÉ VYUŽITÍ: MAGNETICKÉ TABULE S POTISKEM

Ať už se jedná o krátkodobý popis vozidla nebo umístění na jiné kovové povrchy magnetické tabule mají skutečně všestranné využití. Jednoduše se přiloží na dveře od auta nebo školní tabuli a magnetická fólie drží sama od sebe. Tabule s důležitými informacemi lze opakovaně připevnit a zase sejmout, což se hodí třeba v případě rozdílné otevírací doby v zimním a letním období. Magnetické tabule však naleznou využit nejen jako krátkodobě instalované reklamní panely. Když na ně necháte natisknout nějaký vtipný výrok nebo atraktivní design, lze je použít i jako reklamní dárky, rozdávané zákazníkům nebo návštěvníkům veletrhů. Může se tak stát, že vaše reklamní sdělení setrvá po dlouhou dobu jako elegantní magnetka na ledničce vašich zákazníků. Možnosti využití magnetických tabulí jsou však ještě mnohem rozsáhlejší: Použijte je třeba k ozvláštnění své příští přednášky. Vizualizujte vzájemné souvislosti na magnetické tabuli tím, že po ní budete přesouvat malé magnetické štítky. Něco takového lidem utkví v hlavě o to víc v době, kdy jinak každý používá prezentační nástroje, jako je PowerPoint.