Magnetky na ledničku

kulaté formáty

hranaté formáty

PRAKTICKÉ A HEZKÉ ZÁROVEŇ: POTIŠTĚNÉ MAGNETKY NA LEDNIČKU

Koho nepotěší lístek s milým vzkazem, připnutý na ledničku, když vejde do kuchyně? Co když si jej ale adresát vůbec nevšimne, protože samolepicí lístek už dávno nedrží na ledničce, ale válí se někde na zemi? Při upevnění lístku pomocí magnetky na ledničku se něco takového nemůže stát. Tyto praktické malé pomůcky lze samozřejmě připevnit nejen na ledničku, magnetky drží i na autech, radiátorech nebo bílých tabulích na psaní. Jedinou podmínkou pro jejich upevnění je, aby byl použitý povrch kovový a magnetický. Větší magnety se hodí nejen k upevňování poznámek, vzkazů nebo dekorací, ale mohou být i samy potištěny nějakým milým sdělením. Pořízením potištěných magnetek na ledničku získáte reklamní předměty, které mají užitečnou funkci a zároveň jsou i velmi dekorativní, pokud jsou správně navržené a opatřené kvalitním potiskem. Magnetické reklamní prostředky jsou proto u mnoha podniků velmi oblíbené. V našem sortimentu naleznete kulaté i hranaté magnetky, a to vždy ve třech různých velikostech.

MAGNETKY NA LEDNIČKU: PŘITAŽLIVÉ REKLAMNÍ ZBOŽÍ

Necháte-li si potisknout magnetky na ledničku, získáte ideální reklamní předměty. Můžete je s velkým úspěchem rozdávat třeba na veletrzích nebo přímo u pokladny. Při navrhování reklamních magnetek můžete nechat volný průchod svým nápadům. Na malé magnetky na ledničku si nechte vytisknout firemní logo. Nebo si objednejte větší magnetky. Ty už nabízejí další místo třeba na nějaký veselý výrok, fotografii nebo jiný motiv, který se hodí k vašemu podniku. Protože dobrá fotografie dokáže vzbuzovat emoce, jsou reklamní magnetky obzvláště přesvědčivé, když je darujete v podobě fotomagnetek, na nichž zvolený snímek zabírá celou plochu magnetky. Zákazníci a zájemci pak budou fotomagnetky s pěkným motivem rádi používat k tomu, aby si na ledničku v kuchyni či jiném místě upevňovali lístky s poznámkami či úkoly nebo k připnutí svých oblíbených fotografií. A přitom budou mít stále na očích vaši značku nebo vaše výrobky. Postarejte se, aby se z vašeho dárku stal poutač pozornosti v domácnosti, a nechte si jako reklamní zboží vytisknout hezké reklamní magnetky a fotomagnetky.

VYTVOŘTE SI OSOBITÝ DESIGN PRO POTISK MAGNETEK NA LEDNIČKU

Naše kulaté nebo hranaté magnetky na ledničku sestávají z placky, kterou si můžete individuálně navrhnout a potisknout svým motivem, a z magnetu na zadní straně. Na rozdíl od našich magnetek, případně běžně dostupných fóliových magnetek, jsou tyto magnetky na ledničky objemnější. Díky tomu je nelze tak snadno ohnout nebo dokonce zlomit. Když si objednáte potisk magnetek na ledničku, potáhneme jejich přední stranu fólií. Ta chrání reklamní sdělení před poškozením, opotřebením a nečistotami. Při objednávání si navíc můžete vybrat, zda má být povrch magnetek matný nebo lesklý.

Chcete-li si vytvořit design pro potisk magnetek na ledničku, máme tu pro vás několik tipů. Při vytváření tiskových dat pro magnetky na ledničku je třeba dbát na zachování okraje o šířce 5,0 mm po celém obvodu konečného formátu. Tento okraj se při výrobě reklamního zboží zahne a upevní se k magnetu na zadní straně. Je proto vidět jen zčásti a v ideálním případě by měl mít stejnou barvu jako zbylý podklad reklamní magnetky. Všechny (důležité) prvky návrhu vaší reklamy, například firemní logo, snímek produktu nebo vtipný výrok, se musí nacházet ve viditelné oblasti tisku. Náš tip pro navrhování: Chcete-li si nechat potisknout kulaté magnetky s kruhovým motivem, doporučujeme buttony od velikosti 3,7 cm. Jinak může utrpět kvalita potisku magnetek na ledničku. Na menších magnetkách se totiž může za určitých okolností nacházet kruhový motiv mimo střed.