Mikiny

Potištěné mikiny: alternativa ke klasickým reklamním tričkům

Rádi byste si nechali potisknout něco jiného než další tričko? Pak pro vás máme perfektní alternativu: Nechte si potisknout originální , individuálně navrženou mikinu, která se bude hodit pro danou příležitost. Protože reklamních triček se už rozdává všude spousta. Mikiny s potiskem sice nepatří k nejlevnějším oděvnímu oblečení, které lze potisknout, zároveň ale přinášejí mnohem větší hodnotu a přesvědčí vás svou vysokou kvalitou. Na rozdíl od rovněž potisknutelných mikin s kapucí nemají mikiny z teplákoviny žádnou kapsu na břiše ani kapuci, těší se teď ale stejné oblibě. Ať už se bude jednat o logo, vtipný výrok nebo nějaký jiný text vytvořte si osobitý motiv dle svých představ a nechte si jej v našem e-shopu natisknout na mikiny.

Nechte si potisknout mikiny a podpořte tak týmového ducha

Jednotné společné oblečení prokazatelně pomáhá zvyšovat soudržnost týmu a pocit sounáležitosti zaměstnanců v podniku. Jednotně potištěné oděvy se ale těší značné oblibě i v různých spolcích, při loučení se svobodou a také při všech příležitostech, při nichž je třeba umožnit identifikaci zodpovědných osob a pomocníků. Nechte si potisknout mikiny a podpořte tak (především v chladné části roku) týmového ducha a sounáležitost svých spolupracovníků, členů sportovních družstev nebo dobrovolných pomocníků. V našem sortimentu naleznete mikiny pro muže i ženy v různých velikostech. Když se rozhodnete pro potisk mikin, můžete vybírat z různých střihů a více základních barev. Má mít nové pracovní oblečení zdrženlivou černou barvu nebo mají mikiny posloužit jako hodnotné reklamní dárky, které spíše zabodují ve výrazných barvách? Máte na výběr! Po individuální online úpravě mikin a po dokončení objednávky následuje nahrání vámi vytvořeného motivu, načež můžeme začít s potiskováním mikin.

Mikiny a další reklamní zboží v zářivých barvách

Chcete-li si nechat potisknout mikinu, je pro vaši spokojenost rozhodující konečný výsledek. Všechno oblečení proto potiskujeme kvalitní technikou sítotisku. Tato technika potisku textilu zaručuje brilantní a stálé barvy v nejlepší kvalitě. Individuálně navržené mikiny lze bez problémů prát při teplotě do 40 °C. Ať už se jedná o motiv, který se hodí k nějaké zvláštní příležitosti nebo prostě jen k vaší firmě, vysvětlující text nebo vaše logo při vytváření potisku můžete použít jednu nebo dvě barvy dle vlastního výběru. Použít přitom můžete všechny plné barvy Pantone kromě metalických a neónových barev. Díky tomu můžete tiskový motiv optimálně sladit s firemním designem a získat tak mikiny s potiskem, který se budou hodit k image firmy. Kromě spousty oblečení, jako jsou třeba mikiny, si u nás můžete nechat potisknout i různé doplňky a další reklamní zboží, například deštníky nebo tašky. Co takhle si jako perfektní doplněk k mikině objednat i kšiltovku s vyšitým motivem? Prozkoumejte naši rozsáhlou nabídku, vytvořte si svůj osobitý motiv, který bude zcela odpovídat vašim představám, a objednejte si u nás vysoce kvalitní tisk unikátního produktu.