Mikiny s kapucí

Nechte si potisknout originální mikiny s kapucí a vyuľijte je jako reklamní nosiče

Rádi byste pro svůj tým zajistili jednotné oblečení na příątí firemní nebo klubovou akci? ®ádný problém! Vytvořte si vlastní motiv a nechte pro kaľdého člena týmu nebo zaměstnance potisknout originální mikinu s kapucí. Váą návrh natiskneme na vysoce kvalitní mikiny s kapucí, a» uľ se bude jednat o text, logo nebo značku.

Mikina s kapucí, zvaná téľ hoodie, je sluąivá a praktická zároveň. Kapuce zajistí ochranu před větrem a počasím, zatímco příjemná látka mikiny udrľí tělo a hlavu v teple i v chladném ročním období. V individuálně navrľené a potiątěné mikině s kapucí se dobře cítí muľi i ľeny, protoľe má příjemně volný střih. Z mikin s kapucí vyzařuje leľérnost a stylovost, takľe se jedná o ideální reklamní nosiče pro méně formální, spíąe pohodové akce. Nechte si potisknout mikiny s kapucí a noste je společně se svými spolupracovníky na příątí podzimní slavnosti nebo při firemním dni otevřených dveří.

Individuální barvy a velikosti pro vaąi mikinu

Kdyľ si u nás objednáte potisk mikiny s kapucí, máte moľnost výběru z mnoha různých barev. A» uľ se bude jednat o černou, červenou nebo zelenou, jistě najdete základní barvu, která se bude ideálně hodit k vaąemu tiskovému motivu, který na ní nejlépe vynikne. Vaąe osobité návrhy vytiskneme v nejlepąí kvalitě podle vaąeho výběru na přední stranu a/nebo na zadní stranu dámské či pánské mikiny s kapucí.

Chcete-li si objednat individuální mikinu s kapucí, musí toto oblečení samozřejmě i perfektně padnout. Proto nabízíme leľérní mikiny s kapucí ve velikostech S aľ XXL. Vąechny mikiny s kapucí lze bez problémů prát při teplotě do 40 °C, aniľ by tím utrpěl natiątěný motiv.

Potisk mikin s kapucí: naąe nasazení pro optimální tiskové výsledky

Uvědomujeme si, ľe při potisku mikin s kapucí samozřejmě velmi záleľí na dosaľení perfektních tiskových výsledků. Vąechny mikiny s kapucí proto potiskujeme kvalitní technikou sítotisku. Tato technika potisku textilu zaručuje stálou kvalitu barev a optimální výsledek tisku. Díky sítotisku můľeme mikiny s kapucí potisknout tak, aby plně odpovídaly vaąim představám a aby představovaly skutečné unikáty. A» uľ se bude jednat o osobní motiv, nápaditý text nebo prostě jen logo navrhněte si tiskový design vhodný pro danou příleľitost či značku a my jej pro vás přeneseme na mikiny s kapucí. Při vytváření potisku máte k dispozici jednu nebo dvě barvy dle svého výběru. Pouľít můľete vąechny přímé barvy Pantone kromě metalických a neónových barev. Tiskový motiv pro mikiny s kapucí tak můľete vytvořit přesně v té barvě, která odpovídá barvě pouľívané vaąí firmou (resp. v kombinaci dvou barev).

Pro nenucený vzhled si u nás můľete pořídit nejen mikiny s kapucí, opatřené vlastnoručně navrľeným potiskem. Nabízíme i daląí osobité oděvní součástky, jako třeba kąiltovky s vyąíváním, které vhodně doplní celkovou vizáľ a jsou stejně stylové jako mikiny s kapucí. Co kdybyste si k mikině s kapucí objednali i kąiltovku s potiskem nebo vyąívaným motivem?