Oděvy a textilie

PRO CHLADNÉ I TEPLÉ DNY: POTISK OBLEČENÍ

Hledáte vhodný dárek pro své spolupracovníky? Nebo potřebujete kvalitní oblečení, které lze opatřit individuálním potiskem? Pak jste u nás na správné adrese. V e-shopu naleznete velký výběr textilií, které lze potisknout vaąím logem, nápisem nebo jiným motivem. Nechte si potisknout oblečení a získejte tak vąestranné reklamní dárky, které můľete věnovat zákazníkům, pouľít jako pracovní oblečení pro zaměstnance nebo jako rozpoznávací znamení při reprezentativních podnikových akcích. A» uľ je zima, nebo léto, v naąí nabídce naleznete odpovídající oblečení pro svou firmu: počínaje mikinami, přes koąile a halenky, aľ po svetry a bundy. Firemní logo vám navíc vytiskneme i na trička bez rukávů a mikiny s kapucí. Neomezujeme se vąak jen na potisk oblečení: Chcete-li si raději objednat trochu menąí a minimalistické textilní zboľí, pak vám doporučíme potiątěné čepice a kąiltovky.

PRO VÁ© MARKETING: NÁVRH A POTISK TEXTILNÍHO ZBO®Í

Textilní výrobky rádi potiskneme ve vaąem firemním designu. Návrh motivu je přitom jen na vás: Popus»te uzdu své kreativitě a umístěte na látku logo, slogan nebo název své značky. Zvláątní pozornost věnujeme kvalitě potisku. V závislosti na daném výrobku máte na výběr mezi jednou a dvěma barvami, kterými se provede potisk přední a částečně i zadní strany. Kdyľ si u nás necháte potisknout oblečení, pouľijeme vysoce kvalitní technologii textilního zisku, takzvaný sítotisk, zajią»ující mimořádně dlouhou trvanlivost. Tuto technologii tisku pouľíváme výhradně na látky vysoké jakosti, abychom mohli garantovat vynikající povrchovou úpravu oděvních výrobků.

OBLEČENÍ PRO KA®DODENNÍ POU®ITÍ S VYTI©TĚNOU ZNAČKOU

Po práci je čas na oddech: Vyuľívejte naąe textilní výrobky i ve volném čase a profitujte z výhod potiątěného oblečení, jako jsou polokoąile, trička nebo mikiny s kapucí. Toto oblečení mohou při volnočasových aktivitách vyuľívat vaąi spolupracovníci i zákazníci. Vybírat můľete z rozmanité nabídky nejrůznějąího oblečení a značek, jako jsou Gildan anebo Fruit of the Loom. Nechte si potisknout oblečení a vybavte své zaměstnance pro kaľdou příleľitost. Objednáte-li pro své spolupracovníky oblečení ve firemním designu, zajistíte tím jednotnou prezentaci podniku uvnitř i navenek.