Papírové tašky

Zabodujte už samotným obalem

Když na veletrzích nebo jiných akcích rozdáváte reklamní předměty, jako jsou propisky nebo bloky s logem, tyto věci často zmizí v taškách návštěvníků. Reklamní zboží je proto vhodné zabalit do potištěné papírové tašky. Vaše firma tak nezůstane jen v paměti obdarované osoby, ale upoutá na sebe pozornost návštěvníků celé akce i mimo ni. Návštěvníci a zákazníci budou nosit vaše reklamní sdělení a to nejen jako obal na reklamní předměty, ale i jako tašku na nákupy. Papírové tašky vám umožní optimálně prezentovat hodnotné produkty, jako jsou parfémy, šperky, kosmetické přípravky nebo doplňky.

Potiskněte papírové tašky v odpovídajícím formátu podle zamýšleného obsahu

Než si objednáte potisk papírových tašek, měli byste si rozmyslet, jaké zboží nebo předměty do nich budete vkládat. Chcete-li prezentovat předměty formátu A4, jako jsou bloky, brožury a složky, doporučujeme použít papírové tašky velikosti 23 x 34 cm. Pořadače na dokumenty formátu A4 se však do nich nevejdou, na ty si objednejte nejlépe větší varianty o rozměrech 35 x 42 cm nebo 40,8 x 35,5 cm. Tyto tašky se hodí i na oblečení z butiku.

Potřebujete-li zabalit pouze malé předměty, jako jsou propisky, zápisníky formátu A5 nebo krabičky na šperky, flakóny a obaly na brýle, zvolte papírové tašky o rozměru 21 x 21 cm. K zabalení lahví běžné velikosti použijte papírové tašky o rozměru 10,2 x 36 cm které se také skvěle hodí pro obchod s vínem nebo lahůdkami.

I papírové tašky jsou pevné

Díky použití zesilující lepenky, umístěné na namáhaných místech, jako jsou dno a horní okraj, bývají skládací papírové tašky ze sulfátového papíru s gramáží 170 g/m opravdu pevné a unesou tak i láhve nebo rozsáhlé katalogy. Papírové tašky s potiskem bodují nejen ve vnitřních prostorách, ale jsou vzhledem k matné či lesklé laminaci vnější strany vodoodpudivé a při špatném počasí se tak hned nerozmáčí. Díky šňůrám se papírové tašky příjemně nosí a to i po delší dobu.