Placky se spínacím špendlíkem

kulaté formáty

hranaté formáty

PLACKY S INDIVIDUÁLNÍM POTISKEM

Reklama ještě nikdy nebyla tak přitažlivá a snadno přenosná. Tyto malé reklamní předměty magnetické placky, buttony se spínacím špendlíkem, placky se zrcátkem nebo s otvírákem lahví se snadno rozdávají a prezentují tak vaši reklamu přímočaře na první pohled. Rozšiřte svůj mix marketingových nástrojů a rozdávejte návštěvníkům na příštím veletrhu kromě klasických reklamních dárků, jako jsou gumoví medvídci nebo propisky, také nápadně jiné reklamní předměty ve skvělém designu. Doporučujeme, abyste si k tomuto účelu nechali potisknout individuálně navržené placky. Tyto drobné reklamní předměty vynikající kvality naleznete v našem e-shopu v různých provedeních. Nejznámější jsou placky se spínacím špendlíkem. Dají se několika pohyby upevnit na tričko, bundu nebo tašku a stejně snadno je lze zase sundat. Kulaté placky k připnutí (o průměru 2,5 cm) jsou neodmyslitelně spojené především s různými festivaly a koncerty. Potištěné placky v těchto případech zdobí názvy a loga skupin, krátké výroky nebo jiné vtipné motivy. Placky se spínacím špendlíkem si samozřejmě můžete objednat i jako reklamní předměty, které poslouží k jiným účelům. Buttony se špendlíkem jsou totiž dostupné nejen v klasickém kulatém, ale i v hranatém provedení. V e-shopu naleznete široký výběr různých velikostí placek. K realizaci svého nápadu nebo již připraveného motivu zde naleznete kulaté placky k přišpendlení ve čtyřech velikostech od 2,5 cm do 7,5 cm. V případě hranatých placek k přišpendlení si můžete objednat dvě čtvercové varianty (4,0 x 4,0 cm a 5,2 x 5,2 cm) a také obdélníkovou variantu (6,8 x 4,4 cm). Proč si tedy nenechat potisknout placky, které kromě vlastního loga obsahují ještě i nějakou hlášku nebo veselý obrázek? Reklama tak pobaví a příjemci si takovéto reklamní dárečky v podobě placek rádi přišpendlí na oblečení nebo tašky.

Zatímco připínací placky se připevňují spínacím špendlíkem a nosí je většinou obdarované osoby, drží magnetické placky, jak už napovídá samotný název, na daném místě pomocí magnetu. Tyto placky se proto skvěle hodí k upevnění na zařizovací předměty a vybavení, jako jsou chladničky a ledničky, nástěnky nebo topení. Pokud se rozhodnete pro potisk magnetických placek, máte při objednávce na výběr mezi magnetkami na ledničku a fóliovými magnetkami. Fóliové magnetky jsou o něco tenčí a ohebnější než tvarově stálé magnetky na ledničku, protože se na jejich zadní straně nenachází magnety, ale jen magnetická fólie. Tiskový motiv, který si vytvoříte, je však samozřejmě možné optimálně natisknout na oba druhy magnetických placek.

JEDNA PLACKA, DVĚ FUNKCE: POTIŠTĚNÉ BUTTONY S DVOJÍM VYUŽITÍM

Praktičtěji to už snad ani nejde. Kromě hezkých placek se špendlíkem si u nás můžete nechat potisknout i speciální placky s dvojí funkcí. Placky s otvírákem lahví a placky se zrcátkem nejenže prezentují vaši reklamu, ale mají ještě další doplňkovou funkci. Jak je patrné už z jejich názvu, lze placky s otvírákem používat k otvírání lahví, protože jsou na zadní straně opatřeny odpovídajícím otvorem. A protože jsou díky svému plochému tvaru a nevelkým rozměrům (s průměrem 5,6 cm) tak šikovné a praktické, lidé tyto potištěné placky používají rádi stále znovu a znovu. Nechte si potisknout placky s otvírákem lahví a rozmístěte je na stoly třeba na příští propagační akci či firemní oslavě nebo na nadcházejícím veletrhu. Tyto malé reklamní předměty, potištěné hezkým motivem, si během chvíle najdou cestu nejprve do kapes vašich zákazníků a spolupracovníků, kteří je pak budou dále používat ve svých domácnostech anebo na různých oslavách.

Velké oblibě se především u žen těší i placky se zrcátkem. Stejně jako u placek s otvírákem lahví i v tomto případě tiskneme vámi požadovaný motiv na přední stranu, na zadní straně této placky je navíc připevněno zrcátko. Při každém sáhnutí do kabelky a při každém použití placky se zrcátkem je také vytažena vaše reklama. Tyto kulaté placky jsou velmi kvalitní a jejich průměr činí 5,6 cm. A to je dost místa na to, abyste si nechali na placku vytisknout svůj motiv v podobě loga, výroku nebo obrázku. Rozhodnete-li se pro potisk placek s dvojí funkcí, můžete si je podobně jako u všech ostatních buttonů objednat v různých množstvích. Podle toho, kolik placek potřebujete, si při objednávání můžete zvolit požadovaný počet v rozmezí 25 až 10 000 kusů.

NAVRHNĚTE SI DESIGN A NECHTE JÍM POTISKNOUT REKLAMNÍ PLACKY

Pokud se rozhodnete, že si necháte potisknout určité množství osobitých placek, které plánujete používat jako reklamní dárky, je třeba začít navržením motivu, případně reklamního sdělení. Všechny placky opatřujeme jednostranným čtyřbarevným potiskem, ať už se jedná o buttony se spínacím špendlíkem, magnetické placky, placky s otvírákem lahví nebo placky se zrcátkem. Aby bylo možné na reklamní placky přenést váš návrh, potahuje se jejich přední strana při výrobě fólií. Tato fólie chrání placky i váš motiv před vlhkostí, nečistotami a poškozením. Při objednávání placek se můžete rozhodnout pro matné či lesklé provedení krycí fólie. Při navrhování tiskového motivu reklamních placek můžete popustit uzdu své fantazii. Je jen na vás, jakožto designérovi reklamní placky, zda je pro daný účel vhodnější pouze firemní logo, nebo zda máme buttony potisknout určitým obrazovým motivem nebo výrokem. Výběr barev, kterými necháte placky potisknout, obvykle závisí na účelu příslušné reklamní kampaně nebo na firemní identitě. Mimořádně efektní jsou fotoplacky. U těchto speciálně vytvořených placek se na pozadí netiskne jen jedna či několik jednotlivých barev, ale jako motiv reklamní placky se použije kompletní fotografie. Podle okolností je přitom zapotřebí pro zajištění lepší viditelnosti snímku poněkud omezit rozsah textu na potiskovaném buttonu. Při vytváření tiskových dat pro všechny placky prosím pamatujte na to, že po obvodu butonu musí ve vztahu ke konečnému formátu zůstat volný okraj o velikosti 5,0 mm. Ten se při výrobě zahne dozadu směrem ke spínacímu špendlíku a propůjčí tak reklamním plackám příjemně zaoblené hrany. V zájmu zajištění optimální tiskové kvality placek by se proto u okraje neměly nacházet žádné důležité informace, ale jen rozšíření pozadí.