Plakáty

PLAKÁTY, KTERÉ JSOU V©UDE DOBŘE VIDĚT

Propagace pomocí plakátů má jednu velkou výhodu: Osloví v krátké době spoustu lidí. Pro zajiątění dobré viditelnosti vaąí venkovní reklamy na vąech pozadích a podkladech vám doporučujeme pouľít venkovní plakáty z kartonu potaľeného fólií, který je odolný povětrnostním vlivům, nebo tisk na plakátový papír. Bílý papír je bezdřevý, odolný proti povětrnostním vlivům a mimořádně odolný proti roztrľení. Zadní strana má modrou barvu, coľ zajią»uje vysokou opacitu (neprůsvitnost). Díky tomu lze plakáty bez problémů lepit nejen na komůrkové desky, ale i na sdílené plochy, kde díky pouľitému plakátovému papíru perfektně překryjí staré reklamy a nic uľ přes ně neprosvítá. V naąem e-shopu si můľete vybrat plakátový papír s gramáľí 115 g/m.

PŮSOBIVÉ PLAKÁTY PRO CHRÁNĚNÉ PROSTORY

Pokud si chcete objednat tisk plakátů pro vitríny či sloupky CityLight nebo jiné, proti povětrnostním vlivům chráněné reklamní nosiče, bude se vaąe sdělení nejlépe vyjímat na křídovém papíru. Tento materiál, hovorově označovaný jako ilustrační papír, do sebe díky natíranému a tedy uzavřenému povrchu vsakuje podstatně méně barvy neľ jiné druhy papíru. Díky tomu je reprodukce obrázků jeątě věrnějąí.
propos: Křídový papír je kvůli svému povrchu výrazně těľąí neľ ostatní papír. Proto si u nás můľete křídový papír vybrat aľ od gramáľe 100 g/m, zatímco například ofsetový papír nabízíme uľ od gramáľe 80 g/m.

PRO ®IVOTNÍ PROSTŘEDÍ: EKOLOGICKÝ TISK PLAKÁTŮ

Nechte si vytisknout působivé plakáty a přispějte zároveň k ochraně ľivotního prostředí: S naąím bílým recyklovaným papírem je to moľné! Mnichovský institut ľivotního prostředí uvádí, ľe se při výrobě recyklovaného papíru uąetří aľ 60 procent energie a téměř 70 procent vody. Navíc se sniľuje mnoľství emisí i odpadů a není nutné kácet ľádné stromy. Recyklovaný papír je tak vůči ľivotnímu prostředí výrazně ąetrnějąí! Pro toho, kdo se chystá zahájit propagaci pomocí plakátů a chce při tom projevit svou zodpovědnost, představuje náą bílý recyklovaný papír velmi dobrou volbu. Jako u vąech druhů papíru dosahujeme i v případě recyklovaného papíru kvalitních tiskových výsledků. Navíc na něm díky přírodnímu bělení velmi dobře vyniknou pouľité barvy.