Polštářkové krabičky

POLŠTÁŘKOVÉ KRABIČKY TROCHU JINÉ OBALY NA DÁRKY

Balení produktů a dárků je nezbytné. Obaly jsou praktické a zajišťují ochranu obsahu před poškrábáním nebo znečištěním. A pokud jsou navíc i hezké či elegantní, působí hodnotně a mohou udělat dojem na příjemce. Zvláštním druhem obalů na dárky jsou polštářkové krabičky. Jak už napovídá samotný název, podobá se tvar konvexní krabičky načechranému polštářku. Tyto dárkové krabičky se dodávají na plocho v nesloženém stavu. Na polštářkové krabičky, do nichž chcete vložit dárky nebo produkty, je možné natisknout reklamní sdělení nebo požadovaný motiv. Polštářkové krabičky jsou na obou stranách opatřeny dovnitř prohnutým výklopným otevíráním. Konečnou podobu získají polštářkové krabičky až po složení. Zaklapnutím otevírání se tyto obaly navíc uzavřou.

PRAKTICKÉ OBALY NA REKLAMNÍ DÁRKY: POLŠTÁŘKOVÉ KRABIČKY S POTISKEM

S osobitými reklamními předměty můžete u zákazníků a zájemců zabodovat, ať už je budete rozdávat na veletrzích, různých akcích nebo průběžně jako malé pozornosti. Můžete si také objednat potisk polštářkových krabiček, abyste mezi lidi dostali reklamní sdělení s časově omezenou platností. To vám umožní použít již existující reklamní dárky v rámci různých propagačních akcí, aniž by se někam vytratilo vaše reklamní sdělení. Nechte si tedy potisknout polštářkové krabičky, které vám přijdou vhod u nových kampaní i při propagaci aktuálního reklamního motivu. Praktické: Individuální polštářkové krabičky designu si u nás můžete potisknout kolem dokola bez volných okrajů, což vám umožní použít celoplošné motivy pestrých barev. Stačí jen, když nám pošlete návrh ve svém designu.

POTIŠTĚNÉ POLŠTÁŘKOVÉ KRABIČKY: VÝBĚR VELIKOSTI, PAPÍRU A NÁKLADU

Když máte zájem o potisk polštářkových krabiček, které budete používat jako obaly na produkty nebo jako dárkové krabičky na reklamní předměty, máte v našem e-shopu na výběr mezi dvěma materiály: křídovým papírem a chromokartonem. Vzhledem ke gramáži 300 g/m jsou obě varianty pevné. Na hladkém povrchu křídového papíru se obzvláště dobře vyjímají plošné motivy a pestrobarevné obrázky. Díky matné povrchové úpravě křídového papíru a chromokartonu působí vaše potištěné krabičky velmi hodnotným dojmem. Výhoda kartonu: Vyznačuje se vysokou pevností, při ohýbání tedy klade značný odpor. Potištěné polštářkové krabičky jsou dostupné v různých velikostech od S do XL a můžete si je objednat v nákladu od 100 kusů.