Poštovní tašky

PERFEKTNÍ DOPLNĚK FIREMNÍHO HLAVIČKOVÉHO PAPÍRU: POŠTOVNÍ TAŠKA S POTISKEM

Zákazníky a zájemce je možné oslovit různými způsoby. Klasickou, ale stále ještě běžně používanou a účinnou metodu představuje rozesílání dopisů a reklamních materiálů poštou. O pozornost příjemce je však potřeba zabojovat i na hromádce došlé pošty. Jaké by proto bylo, kdyby si vaše firma nechala vytisknout osobité poštovní tašky, díky nimž by se odlišila od ostatní záplavy zpráv? Potištěná obálka decentní barvy už může mezi mnoha standardními bílými obálkami upoutat pozornost. Pokud uvažujete o potisku poštovních tašek, můžete si je navrhnout ve firemním designu a používat je univerzálně k zasílání reklamy, informačních sdělení nebo i faktur. Poštovní tašky lze také individuálně přizpůsobit potřebám různých akcí nalepením vlastní odpovídající samolepky. Nebo si můžete nechat zcela dle vlastní chuti vytisknout speciální poštovní tašky pro určité příležitosti, resp. jednorázové reklamní kampaně.

Náš tip: Při příští objednávce hlavičkového papíru myslete rovnou i na pořízení odpovídajících obálek.

POTIŠTĚNÉ OBÁLKY A POŠTOVNÍ TAŠKY VE STANDARDNÍCH FORMÁTECH

Před objednáním poštovních tašek byste se měli nejprve zamyslet nad formátem dopisních obálek. Pokud převážně posíláte dopisy formátu A4, doporučujeme vám, abyste si objednali potisk obálek formátu C4. Ty vám také umožní bezproblémové rozesílání tenkých prospektů nebo brožur formátu A4. Kromě toho máte na výběr mezi recyklovaným a ofsetovým papírem. Oba mají matný povrch, přičemž výhoda ofsetového papíru spočívá v tom, že se na něj lépe píše a razítkuje. Speciálně na tiskové produkty formátu A5 nabízíme poštovní tašky formátu C5. Poštovní tašky si můžete nechat potisknout i ve formátech C4 a C5, a to vždy s okénkem nebo bez něj. Pokud se rozhodnete pro variantu s okénkem, měli byste při vytváření svých tiskových dat počítat s odpovídajícím výřezem. V naší tiskárně potiskujeme poštovní tašky kromě standardních formátů B4 a B5 také ve čtvercovém provedení o rozměrech 22 x 22 cm. Všechny naše poštovní tašky jsou samolepicí a jednoduchým sloupnutím lepicího proužku umožní zapečetění vaší zprávy. Mějte prosím na paměti, že potisk poštovních tašek si u nás můžete objednat už od nákladu 250 kusů.

POZORNOST ZARUČENA: POŠTOVNÍ TAŠKY S POTISKEM PŘÍMÝMI BARVAMI

Poštovní tašky opatřujeme čtyřbarevným potiskem v režimu CMYK. Máte-li při výběru barev nějaká speciální přání, nabízíme vám možnost potisku osobitých obálek až dvěma přímými barvami. Přímé barvy lze použít třeba k realizaci vašich firemních barev, pokud používáte nějaký speciální odstín, nebo prostě jen ke zvýraznění. Pro zajištění odpovídající tiskové kvality vaše přímé barvy nemícháme z palety CMYK, ale používáme předem namíchaný odstín. Máte-li zájem o potisk poštovních tašek přímými barvami, vezměte prosím v úvahu, že výsledný barevný tisk závisí na více faktorech, například na použitém papíru. Bez problémů lze realizovat i jednobarevný černý tisk.