Prezentační pulty

PREZENTAČNÍ PULTY: K PŘEDSTAVENÍ PRODUKTŮ A VEDENÍ ROZHOVORŮ

Pro menąí veletrhy, firemní výstavy nebo příątí den otevřených dveří: Prezentační pulty přispívají k profesionální prezentaci vaąeho podniku na výstavách. Na prezentačních pultech můľete poutavým způsobem vystavovat své produkty, broľury, letáky například ve stojany na letáky a prezentovat zákazníkům reklamní produkty, jako jsou USB flash disky nebo powerbanky. Tyto pulty vám stejně dobře poslouľí i jako platforma k výměně informací nebo prodejní pulty. Zaznamenávejte si informace od zákazníků a zájemců na papír tuľkou nebo digitálně pomocí mobilních zařízení a aplikací. Prezentační pulty nabízejí dostatek místa pro vaąe propagační a prodejní aktivity v tiątěné i digitální podobě.

PROMY©LENÝ VELETR®NÍ DESIGN PRO VA©E CÍLE

Zejména v případě menąích veletrľních stánků jsou prezentační stěny a pulty podstatnými prvky podnikové prezentace. Optickým sladěním obou prvků veletrľního prezentačního pultu a prezentační stěny vznikne harmonický celek. Naplánujte si proto veletrľní design, který později znovu vyuľijete jak na prezentační stěně, tak i na prezentačním pultu. V zájmu jednotné prezentace můľete do této veletrľní koncepce zahrnout také daląí materiály, jako jsou letáky nebo reklamní předměty. Na kaľdý produkt tak můľete například natisknout stejný design, nebo vzájemně sladit jednotlivé prvky návrhu, jako jsou barvy, písma nebo grafika. Naąe prezentační stěny a veletrľní stánek se ideálně hodí pro jednotné a dlouhodobé prezentace na veletrzích: Stačí si jednou pořídit rám a poté si vľdy znovu objednat novou látku s potiskem, který bude odpovídat přísluąné akci a vaąim cílům.

PRAKTIČTÍ KA®DODENNÍ POMOCNÍCI: PREZENTAČNÍ PULTY S KRYCÍ DESKOU A PŘÍSLU©ENSTVÍM

Naąe rovné prezentační pulty sestávají ze skládacího kovového mříľového systému, stříbrné krycí desky, plastových vloľných desek a potahové látky z potiątěné polyesterové tkaniny. Tyto prezentační pulty, které lze sestavit bez pouľití nářadí, poskytují moľnost řádného uloľení interních podkladů a materiálů do hmotnosti aľ 15 kg a také ąikovnou prezentační, výměnnou a prodejní plochu. Potah pultů lze díky pouľitému zipu stejně tak rychle a bez námahy připevnit i sejmout. Přední stranu a boky prezentačního pultu překrývá trvanlivý materiál s antistatickými vlastnostmi, který umoľňuje velkoploąný potisk. Vąechny části prezentačního pultu lze za účelem ochrany a přepravy uloľit do dodávaného kufru s kolečky. Individuálně navrľené prezentační pulty nechají vyniknout kaľdý veletrľní stánek, který se stane magnetem na návątěvníky!