Propisky

POTI©TĚNÉ PROPISKY: MALÝ DÁREK, VELKÝ ÚČINEK

Po úspěąné konzultaci či seznámení se hodí věnovat zákazníkovi nebo obchodnímu partnerovi nějaký malý dárek. Tyto malé pozornosti mívají často velký efekt. Nebo» kaľdý den, kdy bude zákazník nebo obchodní partner v blízkosti vaąich reklamních předmětů, si v dobrém vědomě nebo podvědomě vzpomene na váą rozhovor. Proč si tedy nenechat potisknout propisky? Velmi hodnotným a elegantním dojmem působí předevąím naąe propisky s chromovanými prvky na sponě a ąpici. Kromě propisek jako reklamní předměty nabízíme samozřejmě i jiné psací potřeby, například tuľky nebo zvýrazňovače. U obchodních partnerů můľete i se svou firmou zabodovat také s potiątěnými psacími soupravami nebo sladkostmi, na které ąikovně umístíte svou značku.

NEZBYTNÉ PRO VA©E REKLAMNÍ DÁRKOVÉ BALÍČKY: PROPISKY S POTISKEM

Věnujte zákazníkům nebo zájemcům něco s sebou na cestu: Kdyľ připravujete dárkové balíčky s reklamními předměty, určené pro návątěvníky veletrhů a daląích akcí, neměly by v nich chybět praktické pomůcky v podobě propisek, potiątěných v designu vaąí firmy. Z propisek s otočným či tlačítkovým mechanismem a z různých tuľek se staly uľ neodmyslitelné dárkové předměty, které efektivním způsobem zvyąují povědomí o značce. Propisky s funkcí touch pen (dotykového pera) poskytnou vaąim zákazníkům daląí moľnosti vyuľívání, protoľe představují uľitečný nástroj k ovládání tabletů nebo chytrých telefonů na cestách. Vaąe logo můľeme natisknout nejen na propisky, ale i na spoustu různých tiskových produktů a reklamních předmětů, vhodných pro vaąe podnikání. Vezměte naąe kvalitní papírové taąky a naplňte je jako dárkové balíčky třeba zápisníky, samolepicími bločky či bloky, do nichľ si bude moci obdarovaný rovnou zapisovat své nápady přiloľenou propiskou. Jako reklamní zboľí se hodí i USB flash disky, přívěsky na klíče nebo sladkosti.

ÚČINNÉ A JEDNODUCHÉ: POTI©TĚNÉ PROPISKY PRO TRVALÉ POUTO SE ZÁKAZNÍKY A ZAMĚSTNANCI

Potiątění propisek logem a názvem firmy není ničím novým, představuje vąak efektivní způsob posilování trvalé vazby zákazníků s vaąí značkou. Jednotné vybavení kanceláří, odpovídající povaze vaąeho podnikání, působí profesionálně a tím i důvěryhodně nejen na zákazníky, ale i na samotné zaměstnance. Vaąe zaměstnance potěąí kromě psacích bloků, samolepicích bločků nebo podloľek na stůl i firemní propisky, které jim přijdou vhod při pořizování záznamů a poznámek. Při klasické kancelářské komunikaci se pak obzvláątě dobře uplatní naąe bílé propisky. Jejich spony můľete opatřit čtyřbarevným potiskem a vhodně tak doplnit vybavení svých kanceláří. Náą sortiment reklamních předmětů vąak navíc zahrnuje i mnoho daląích propisek: vedle psacích potřeb z plastu či kovu máte na výběr z potiątěných propisek různých barev.

Tip: Pro elegantní prezentaci se nabízejí propisky s laserovým gravírováním.