Propisky

POTIŠTĚNÉ PROPISKY: MALÝ DÁREK, VELKÝ ÚČINEK

Po úspěšné konzultaci či seznámení se hodí věnovat zákazníkovi nebo obchodnímu partnerovi nějaký malý dárek. Tyto malé pozornosti mívají často velký efekt. Neboť každý den, kdy bude zákazník nebo obchodní partner v blízkosti vašich reklamních předmětů, si v dobrém vědomě nebo podvědomě vzpomene na váš rozhovor. Proč si tedy nenechat potisknout propisky? Velmi hodnotným a elegantním dojmem působí především naše propisky s chromovanými prvky na sponě a špici. Kromě propisek jako reklamní předměty nabízíme samozřejmě i jiné psací potřeby, například tužky nebo zvýrazňovače. U obchodních partnerů můžete i se svou firmou zabodovat také s potištěnými psacími soupravami nebo sladkostmi, na které šikovně umístíte svou značku.

NEZBYTNÉ PRO VAŠE REKLAMNÍ DÁRKOVÉ BALÍČKY: PROPISKY S POTISKEM

Věnujte zákazníkům nebo zájemcům něco s sebou na cestu: Když připravujete dárkové balíčky s reklamními předměty, určené pro návštěvníky veletrhů a dalších akcí, neměly by v nich chybět praktické pomůcky v podobě propisek, potištěných v designu vaší firmy. Z propisek s otočným či tlačítkovým mechanismem a z různých tužek se staly už neodmyslitelné dárkové předměty, které efektivním způsobem zvyšují povědomí o značce. Propisky s funkcí touch pen (dotykového pera) poskytnou vašim zákazníkům další možnosti využívání, protože představují užitečný nástroj k ovládání tabletů nebo chytrých telefonů na cestách. Vaše logo můžeme natisknout nejen na propisky, ale i na spoustu různých tiskových produktů a reklamních předmětů, vhodných pro vaše podnikání. Vezměte naše kvalitní papírové tašky a naplňte je jako dárkové balíčky třeba zápisníky, samolepicími bločky či bloky, do nichž si bude moci obdarovaný rovnou zapisovat své nápady přiloženou propiskou. Jako reklamní zboží se hodí i USB flash disky, přívěsky na klíče nebo sladkosti.

ÚČINNÉ A JEDNODUCHÉ: POTIŠTĚNÉ PROPISKY PRO TRVALÉ POUTO SE ZÁKAZNÍKY A ZAMĚSTNANCI

Potištění propisek logem a názvem firmy není ničím novým, představuje však efektivní způsob posilování trvalé vazby zákazníků s vaší značkou. Jednotné vybavení kanceláří, odpovídající povaze vašeho podnikání, působí profesionálně a tím i důvěryhodně nejen na zákazníky, ale i na samotné zaměstnance. Vaše zaměstnance potěší kromě psacích bloků, samolepicích bločků nebo podložek na stůl i firemní propisky, které jim přijdou vhod při pořizování záznamů a poznámek. Při klasické kancelářské komunikaci se pak obzvláště dobře uplatní naše bílé propisky. Jejich spony můžete opatřit čtyřbarevným potiskem a vhodně tak doplnit vybavení svých kanceláří. Náš sortiment reklamních předmětů však navíc zahrnuje i mnoho dalších propisek: vedle psacích potřeb z plastu či kovu máte na výběr z potištěných propisek různých barev.

Tip: Pro elegantní prezentaci se nabízejí propisky s laserovým gravírováním.