Reklamní placky a magnetky

MALÉ, ALE HEZKÉ: POTIŠTĚNÉ MAGNETKY JAKO REKLAMNÍ ZBOŽÍ

Magnetky představují ideální reklamní zboží. Jsou malé, praktické a lze je opatřit individuálním motivem. A co je ještě lepší: Když se rozhodnete pro potisk magnetek, můžete si být jisti, že se vašemu logu a reklamnímu sdělení dostane náležité pozornosti. Potištěné magnetky, ať už se jedná o fóliové magnetky nebo magnetky na ledničku, totiž mají obzvláště dobrý reklamní efekt. Slouží k upevnění důležitých poznámek anebo vzkazů a jsou tak stále na očích lidí z vašich cílových skupin, ať už na kancelářském pracovišti nebo doma v kuchyni.

Když si objednáte potisk magnetek pro svůj podnik, můžete tyto reklamní magnetky rozdávat nejen jako propagační zboží na veletrzích, ale i při běžné obchodní činnosti jako obchodní dárky, nebo je můžete přikládat k objednávkám. Reklamní dárky v podobě užitečných drobností, které lze používat v každodenním životě, potěší koneckonců každého. Nechte si potisknout osobité magnetky a podpořte jimi svou novou reklamní kampaň nebo je použijte k rozšiřování svého reklamního sdělení. V našem e-shopu naleznete široký výběr různých magnetek, které vám můžeme cenově výhodně a kvalitně potisknout. Kromě klasických plechových magnetek na ledničku si u nás můžete objednat i ohebné fóliové magnetky.

MAGNETKY POTIŠTĚNÉ VE VAŠEM DESIGNU S FOTOGRAFIÍ, LOGEM NEBO REKLAMNÍM SLOGANEM

A jaký reklamní potisk bude pro vás tím pravým? Když se rozhodnete pro potisk magnetek, můžete si vytvořit osobitý motiv, který bude zcela odpovídat vašim přáním, ať už se bude jednat o fotografii, firemní logo nebo reklamní slogan. Vzhledem k nevelké ploše magnetek, která se v závislosti na daném produktu pohybuje v rozmezí 2,5 cm, 5 x 5 cm a 8,9 x 6,4 cm, je třeba volit tiskový motiv uvážlivě. Raději rezignujte na složité detaily a na své reklamní sdělení použijte dobře čitelný druh písma s dostatečnou tloušťkou čar. Pro zajištění dobré viditelnosti firemního loga či sloganu byste také měli použít kontrastní barvy. Při navrhování dbejte i na dodržení firemního designu vašeho podniku. Zvolené barvy a obrázky by také měly odpovídat zavedenému způsobu prezentace podniku. To ostatně platí nejen pro magnetky, ale i pro potisk ostatního reklamní zboží a jiných propagačních prostředků. Používání jednotného designu v rámci různých médií podporuje opětovné rozpoznání značky ze strany vašich cílových skupin.

VAŠE REKLAMA NA POTIŠTĚNÝCH MAGNETKÁCH

V našem sortimentu naleznete nejen různé magnetky čtvercového a obdélníkového tvaru, ale můžete si objednat také kulaté magnetky na ledničku. Potištěné magnetky na ledničku nabízíme v různých velikostech. Tyto magnetky jsou vyrobeny z plechu, mají hladký povrch a magnetické uchycení na zadní straně. Přední strana je dle vašeho přání potažena matnou nebo lesklou fólií, která chrání reklamní potisk.

Když si necháte potisknout magnetky, které zamýšlíte nejen rozdávat, ale i rozesílat, doporučujeme vám zvolit naše fóliové magnetky. Tyto potištěné fóliové magnetky jsou mimořádně ohebné a mají omyvatelný vinylový povrch. Sestávají z tenké magnetické fólie, jsou proto velmi ploché a skvěle se proto hodí k přibalování do hromadných poštovních zásilek. Náš tip: Fóliové magnetky si navrhněte jako fotomagnetky prezentujte na nich atraktivní motiv, zajišťující efektivní reklamu. Magnetky vám potiskneme už od 25 kusů, je proto úplně jedno, zda je budete chtít použít pro rozsáhlou reklamní kampaň, nebo při nějaké speciální příležitosti.

Nestačí vám k reklamě malá plocha, jakou poskytují reklamní magnetky? Žádný problém. Požadovaný motiv vám rádi vytiskneme na magnetické tabule, které jsou díky volnému zadání formátu dokonce ještě flexibilnější.