Eventy

NECHTE SI POTISKNOUT IDENTIFIKAČNÍ NÁRAMKY NA KONCERTY, VELETRHY APOD

Identifikační náramky se hodí vždy, když pořádáte nějakou akci v oploceném areálu nebo i uzavřeném vnitřním prostoru a chcete mít možnost rychlé kontroly vstupujících osob. Tyto vstupní náramky se vám ale mohou hodit i v případě bezplatných akcí, když chcete kontrolovat nebo zjišťovat přesné množství účastníků. Náramky se pomocí různých uzávěrů upevňují na zápěstí, což znemožňuje jejich předávání dalším osobám. Necháte-li si potisknout identifikační náramky na zpoplatněné akce, měli byste všem návštěvníkům u vchodu vydat a rovnou i upevnit kontrolní náramek. Jen tak totiž zajistíte, aby na akci měli přístup jen ti hosté, kteří nosí příslušný identifikační náramek. Identifikační náramky si zákazníci nechávají potisknout obvykle pro použití na různých koncertech, festivalech nebo jiných podobných akcích. Vycházejí tak vlastně svým hostům vstříc. Pokud totiž nosí potištěné náramky, nemůže se jim stát, že někde ztratí vstupenku, kterou by jinak museli předkládat při opakované kontrolu u vstupu.

MATERIÁL IDENTIFIKČNÍCH NÁRAMKŮ JE ODOLNÝ VŮČI VODĚ I ROZTRŽENÍ

Identifikační náramky z materiálu Tyvek, který vypadá podobně jako papír, lze opatřit čtyřbarevným potiskem. Dají se stříhat jako papír, na rozdíl od něj jsou však odolné vůči roztržení a vodě. Kontrolní náramky se pohodlně nosí a díky perforované lepicí ploše jsou chráněny před předáváním třetím osobám. Identifikační náramky z materiálu Tyvek tak nelze bez viditelných stop předávat dále. Při použití našich potištěných identifikační náramků s průběžným číslováním získáte lepší přehled o návštěvnících. Máte-li zájem o barevné kontrolní náramky, můžete si u nás objednat i jednobarevný potisk identifikačních náramků z materiálu Tyvek. V takovém případě si můžete náramky objednat rovnou s potiskem zlatou, stříbrnou, červenou, modrou barvou, případně neónovými nebo i dalšími barvami. Použití potištěných identifikačních náramků z materiálu Tyvek bychom vám doporučili, pokud plánujete jednodenní nebo bezplatné akce.

HODNOTNÉ TEXTILNÍ NÁRAMKY S VELMI KOMFORTNÍM NOŠENÍM

Naše látkové identifikační náramky jsou vyrobeny z polyesterového saténu. Tento materiál je známý i ze šňůr na klíče. Jako uzávěr slouží plastový kroužek, který lze díky malým protiháčkům zasunout jen jedním směrem. Při zapínání tak nejsou potřebné kleště a tyto textilní náramky nelze otevřít ani zpětným vysunutím kroužku. Vzhledem k použitému materiálu a jeho kvalitě působí látkové náramky o něco hodnotnějším dojmem než levnější náramky, které vypadají jako papírové. Tkané identifikační náramky z látky jsou pevné i trvanlivé a na dotek jsou sametově měkké. Tyto o něco dražší identifikační náramky z látky se v praxi osvědčují především na vícedenní nebo honosnější akce.

POTIŠTĚNÉ IDENTIFIKAČNÍ NÁRAMKY JAKO REKLAMNÍ PROSTŘEDEK, S NÍMŽ SE POJÍ VZPOMÍNKY

Neměli byste podceňovat ani emocionální hodnotu, jako mají tyto vysoce kvalitní identifikační náramky z látky pro návštěvníky. Ne nadarmo nosí nadšení návštěvníci festivalů své pásky na zápěstí ještě dlouho po skončení akce, a to i jako náramky pro všední den. Identifikační náramky z látky se stále častěji používají místo klasických vstupenek také na kreativních veletrzích či akcích. Výhody jsou zřejmé: Tkaný polyesterový satén je příjemný na dotyk, je voděodolný a tím i trvanlivý a díky své kvalitě působí hodnotným dojmem. Na tyto náramky můžete navíc pohlížet jako na doplňkové reklamní nosiče, které vaši hosté nosí na zápěstích, takže poutají pozornost.