Roll up

ROLL-UP BANNERY A STĚNY PRO VELETRHY A JINÉ AKCE

Roll up bannery představují oblíbené reklamní prostředky, pouľívané na veletrzích, různých akcích a prodejních místech. A» uľ se jedná o prezentaci vlastní značky, produktu nebo nejnovějąí nabídky: Roll up banner na sebe díky své velké ploąe upoutá pozornost návątěvníků a zákazníků. Naąe roll up bannery si můľete objednat se systémem nebo bez něj, v běľném nebo XXL provedení. Roll up bannery navíc nabízíme v ekonomické a exkluzivní/prémiové variantě.

ROLL UP: KOMPLETNÍ SYSTÉM PRO VNITŘNÍ I VENKOVNÍ PROSTORY

Naąe roll up systémy sestávají z hliníkového rámů, tří úzkých hliníkových tyčí a reklamního banneru z PVC, polyesterové látky nebo polyesterové fólie. Systém lze rychle sestavit bez pouľití nářadí a lze jej díky hmotnosti 5 kg snadno přepravovat v dodávané taące. Při výběru systému se vám nabízí jednostranné a oboustranné varianty jedná se tedy o systémy, které lze opatřit jen jedním nebo i dvěma bannery (na přední a zadní straně). Vąechny roll up bannery mají jednostranný čtyřbarevný potisk a nabízejí se jako stěny pro vnitřní a venkovní pouľití.

X BANNER A L BANNER: ROLL UP BANNERY A STĚNY S RŮZNÝMI PODSTAVCI

Pro naąe X bannery a L bannery si můľete objednat buď jen tisk roll up bannerů, nebo si objednat kompletní systém včetně potisku a podstavce. Rozdíl mezi X bannerem a L bannerem je vidět jen zezadu a spočívá v konstrukci tyčí na zadní straně roll up banneru. Zatímco X banner vyuľívá rám ve stavu písmene X, připomínají tyče pouľité u L banneru písmeno L předevąím kvůli vyčnívající tyči na podlaze. X bannery a L bannery si můľete objednat se stejnými materiály, jaké se pouľívají na naąe ostatní roll up bannery. Na výběr je zde navíc plátěný materiál (canvas), takzvané umělecké plátno.