Složky/Pořadače

SLOŽKY: PŘEHLED NAŠÍ PESTRÉ NABÍDKY

Od nabídkových složek až po ty prezentační u nás určitě naleznete tu pravou složku pro své potřeby. Nabízíme celou řadu designových variant, kvalitní papír a možnost povrchové úpravy složek s využitím různých barev a materiálů.
Složky všech kategorií si můžete objednat ve formátu A4 na výšku a s jednostranným nebo oboustranným potiskem. Složky s uzavírací klopou jsou navíc dostupné ve formátech A6 a DL, také v orientaci na výšku a vždy s jednostranným nebo oboustranným potiskem. U exkluzivní složek je navíc kromě výškového formátu A4 na výběr také čtvercový formát A4 (čtverec 21 cm) a formát A5.

PAPÍRY A BARVY PRO VAŠE SLOŽKY

Vybírat můžete z našich papírů s gramáží 300 g/m až 400 g/m. U složek s uzavírací klopou navíc nabízíme možnost tisku na chromokarton. Exkluzivní složky vám kromě toho můžeme vytisknout i na ofsetovém papíru a recyklovaném kartonu.
Všechny složky na vaše přání opatříme čtyřbarevným nebo pětibarevným potiskem. U čtyřbarevného potisku je k dispozici jen čtveřice základních barev ofsetového tisku (CMYK), pro pátý kanál proto používáme stříbrnou (metalickou) nebo zlatou (metalickou) barvu, případně barvy z palet HKS a Pantone. Chcete-li si objednat potisk složek přímými barvami, vytvořte jednoduše v grafickém programu další barevné pole s přímou barvou.

INDIVIDUÁLNÍ DESKY

Zajistěte si pořádek ve skříni se spisy a na pracovním stole. Ukládejte početné dokumenty do desek s možností individuálního potisku. Páková mechanika s klasickou dvojicí kroužků udrží bezpečně spisy až do 55mm výšky plnění. Desky můžete opatřit čtyřbarevným potiskem jedné či obou stran.