Standardní pohlednice

Standardní formáty

Speciální formáty

Kulaté/oválné formáty

PIŠTE JAKO DŘÍVE: POHLEDNICE PRO OSOBNÍ POZDRAVY

Osobní zprávy v podobě dopisu nebo pohlednice se v digitální éře staly vzácností. Většinu informací nebo reklamních sdělení posíláme elektronicky prostřednictvím e-mailu nebo SMS, případně přes různé chatovací aplikace. Odlište se od masy ostatních zpráv a vsaďte ve své marketingové komunikaci cíleně na papírová média, jako jsou pohlednice nebo skládané karty. Pošlete svým zákazníkům či obchodním partnerům zase jednou pohlednici nebo osobní přání. Pohlednice, které si vytvoříte ve vlastním designu, můžete využít jako cílený reklamní prostředek. Individuálně navržené pohlednice vám rádi potiskneme požadovaným motivem, logem nebo reklamním sdělením. Nevšední zásilka v podobě pohlednice v designu vaší firmy jistě vynikne v běžné poště vaší cílové skupiny, ať už se bude jednat o stálé nebo nové zákazníky.

NECHTE SI VYTISKNOUT ROZMANITÉ POHLEDNICE: NEMUSEJÍ BÝT VŽDY JEN HRANATÉ!

Pohlednice si můžete objednat v různých velikostech. Věděli jste však, že si kromě standardních formátů obdélníkového nebo čtvercového tvaru můžete v naší tiskárně objednat také kulaté nebo oválné pohlednice? Vytvořte třeba nápadně odlišné pozvánky na příští akci v podobě kulatých nebo oválných pohlednic. Upoutáte tím pozornost cílové skupiny. Kulaté dopisy nebo jiné tiskové produkty se v poště vyskytnou konec konců jen zřídka. Jen na vás pak záleží, zda potištěnými pohlednicemi potěšíte jen zvláštní zákazníky, nebo je rozešlete celé klientele. Stačí jen uvést požadovaný náklad pro daný tiskový motiv.

ATRAKTIVNÍ POHLEDNICE PRO ELEGANTNÍ POZVÁNKY APOD.

Kromě volby vhodného tvaru a formátu potištěných pohlednic máte ale i další možnosti efektivní prezentace svého osobního nebo reklamního sdělení. Důležité je to, aby se konečný produkt hodil k vaší firmě i k vašemu sdělení. Při objednávce uveďte požadovanou gramáž papíru a volitelně si také vyberte vhodnou povrchovou úpravu pohlednic. Zářivě krásné: Vaše exkluzivní pohlednice můžeme potisknout fotografií s lesklým UV lakováním. Barvy tak budou opravdu hezky zářit. Různá řešení však nabízíme i pro milovníky pohlednic s matným povrchem. Zde se nabízí i možnost parciálních povrchových úprav pohlednic. Jedná se zde jen o otázku vkusu.

Pohlednice mají mnohostranné využití a to nejen jako reklamní prostředky nebo pozvánky. Potištěné pohlednice můžete použít i jako skládané karty nebo nevšední přání k Vánocům nebo k narozeninám obchodních partnerů. Pohlednice vám můžeme potisknout i jako mimořádně nápadné vizitky, které potenciálním novým zákazníkům určitě utkví v paměti. Kromě toho lze pohlednice použít také k jiným účelům, třeba jako letáky nebo vstupenky. A kdy by si to jen pomyslel: Obzvláště oblíbené jsou pohlednice s vtipnými výroky nebo atraktivní fotografií. Kdo si dá práci s vytvářením osobitých pohlednic a je při tom náležitě kreativní, ten má dlouhodobě zajištěné místo na pracovišti svých zákazníků.