Tašky

REKLAMNÍ TAŠKY S POTISKEM, SLOUŽÍCÍ JAKO REKLAMNÍ PLOCHY

Potištěné tašky jsou vlastně pohyblivé reklamní plochy. Využijte tuto skutečnost ku prospěchu svého podnikání a nechte si potisknout reklamní tašky. Díky vodoodpudivé vnější straně se reklamní tašky, na které necháte natisknout logo své firmy, skvěle hodí jako nákupní tašky. Naše reklamní tašky, které jsou opatřené matnou či lesklou laminací, navíc působí velmi hodnotným a elegantním dojmem. A díky dvěma šňůrám, sloužícím jako ucha, se naše reklamní tašky příjemně nosí. Okraje a dna reklamních tašek jsou vyztužené šedou lepenkou, což jim propůjčuje maximální pevnost. Reklamní tašky se tak výborně hodí i k přenášení těžšího zboží, například lahví s vínem nebo lahůdek. V papírových taškách, které lze opatřit celoplošným potiskem, se také obzvláště dobře vyjímá luxusní zboží. Když se rozhodnete pro potisk reklamních tašek, získáte také mnohostranně použitelné obaly, vhodné nejen na zboží každodenní potřeby, ale i velmi hodnotné produkty.

VÝBĚR VELIKOSTI A MOTIVU PRO POTIŠTĚNÉ REKLAMNÍ TAŠKY

Před objednáním potisku reklamních tašek byste se měli zamyslet nad jejich velikostí. Ta by měla koneckonců odpovídat vašim produktům. Náš sortiment zahrnuje reklamní tašky různých rozměrů, jako příklad lze uvést tašky na běžné lahve, které jsou široké 10,2 cm a vysoké 36 cm. Potřebujete-li potisknout reklamní tašky, které jsou určené na produkty o velikosti odpovídající formátu A4, nabídneme vám tašky o rozměrech 23 x 34 cm. Na větší výrobky doporučujeme reklamní tašky o rozměrech 35 x 42 cm a 40,8 x 35,5 cm. Na šperky, parfémy, obaly na brýle a další nevelké produkty doporučujeme potištěné reklamní tašky o rozměrech 21 x 21 cm.

Reklamní tašky můžete opatřit potiskem s logem své firmy. A pro upoutání pozornosti je možné doplnit nějaký atraktivní motiv. Reklamní tašky lze potisknout kolem dokola, takže nabízejí dostatek místa na vaše reklamní sdělení a realizaci vašeho designu na stranách tašky můžete zde umístit třeba potisk ve firemních barvách.

POTIŠTĚNÉ REKLAMNÍ TAŠKY NA REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Když si objednáte reklamní tašky s potiskem, můžete je využívat také jako dárkové baličky s reklamními předměty. Skvěle se totiž hodí na reklamní předměty, jako jsou propisky, různé reklamní prostředky nebo informační brožury a mnohé další produkty. Použití reklamních tašek je vhodné zejména při příležitosti různých akcí, konferencí a veletrhů. Vaše reklama pak zůstává na očích i poté, co jsou už různé reklamní předměty a hodnotné reklamní dárky uložené v reklamních taškách. Minimální odběr činí pouhých deset kusů. Díky tomu můžete reklamní tašky využít i na akcích s méně účastníky, jako jsou třeba workshopy, bez nutnosti skladovat zbylé tašky.