Trička

Trička s individuálním potiskem

Blíľí se příątí firemní akce a rádi byste si k této příleľitosti nechali potisknout individuálně ztvárněná trička? Pak jste u nás na správné adrese. Díky vlastnoručně navrľeným tričkům potiątěným v Onlineprinters budete vy i vaąi spolupracovníci jednotně a profesionálně prezentovat firmu na veřejnosti. Bez ohledu na to, při jaké příleľitosti si necháte trička potisknout a» uľ se bude jednat o veletrhy, sportovní akce, firemní slavnosti, dobročinné akce, nebo si je objednáte jen tak pro zaměstnance své pobočky přeneseme vámi vytvořený motiv na tričko a s radostí vás tak podpoříme při propagačních aktivitách. Individuální potisk jednotlivých kusů oblečení se vľdy provádí s největąí pečlivostí a v nejlepąí kvalitě.

Nechte si potisknout trička a vyuľijte naąeho velkého výběru

V naąem e-shopu naleznete oblečení a textil pro ľeny, muľe i děti. Kdyľ se rozhodnete pro potisk triček, máte na výběr mezi různými střihy a velikostmi. Samozřejmě vám nabízíme trička v mnoha různých základních barvách. Můľete si tak podle přísluąné akce objednat naprosto osobitý a originální potisk triček, která se budou hodit na přísluąnou akci a budou dokonale odpovídat firemnímu designu. Jak by se vám třeba líbila trička potiątěná nějakým stylovým nebo vtipným výrokem?

Kdyľ si firma nebo sdruľení nechává potisknout trička, volí často rozměrný tiskový motiv, který se hodí k dané akci, včetně sloganu nebo výroku na zadní straně trička. Ten bývá doplněn logem na přední straně oblečení v oblasti prsou. Při umis»ování tiskových motivů pro vás vąak samozřejmě neplatí ľádná omezení. Rozhodněte se sami: Vaąe trička potiskneme zcela dle vaąich přání na přední a/nebo zadní straně. Váą individuálně ztvárněný motiv nebo vtipný výrok se podle zvoleného trička můľe nacházet na jeho přední straně, a to buď pod límcem, vlevo či vpravo na prsou, uprostřed hrudníku, nebo na břiąe. Chcete-li svým logem nebo obrázkem opatřit zadní stranu trička, máte v závislosti na daném modelu k dispozici místo vzadu pod krkem, v horní části zad, uprostřed zad a také v dolní části zad.

Brilantní barvy a materiály se snadnou údrľbou

K potisku triček se pouľívá technologie sítotisku. Tato tisková technika se hodí předevąím k potisku velkého počtu triček a přináąí brilantní tiskové výsledky ve vysoké kvalitě. Pokud váą motiv určený k potisku triček obsahuje sloľité a detailní prvky návrhu, zajistí tato technika tisku jejich optimální reprodukci. Postaráme se o to, aby se potisk obsahující vaąe decentní logo, jednoduchý slogan týkající se produktu či značky nebo velkoploąný stylový výrok na zvoleném oblečení co nejlépe vyjímal. Větąina z nabízených triček se vyrábí ze 100 % bavlny. Přesné informace naleznete vľdy v popisu produktu. Trička lze prát při teplotě do 40 °C, aby nedoąlo k poąkození látky ani potisku. Potiątěná trička lze na rubové straně bez problému ľehlit, čímľ se vyhladí záhyby, které mohou vzniknout při praní.