USB flash disky

HODNOTNÉ DÁRKY NEJEN PRO PŘÍZNIVCE MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ

USB flash disky dnes představují nezbytné nástroje, umoľňující zálohování dat nebo jejich nekomplikovaný přenos z jednoho zařízení do druhého, a to i bez internetového připojení. Jedná se proto o reklamní dárek pro zákazníky nebo návątěvníky veletrhu, který ocení nejen fanouąci nových technologií: USB flash disky jsou praktické pomůcky se skutečně vąestranným vyuľitím v kanceláři, doma nebo i na cestách. Potiątěný flash disk lze pomocí očka či otvoru jednoduąe upevnit na svazek klíčů, aby byl stále rychle po ruce.

Uľ vás někdy napadlo, ľe byste mohli své podklady a prezentace pro zasedání, konference nebo workshopy předat účastníkům přímo na potiątěných flash discích? Zhotovíte tak jedinečný dárek, který zůstane jistě dlouho v povědomí i v uľívání obdarovaných osob. Díky kapacitě 4 GB na něj také uloľíte dost materiálů, a» uľ se bude jednat o soubory s hudbou či filmy, o galerii fotografií nebo o dokumenty.

STYLOVÝ POTISK FLASH DISKŮ

V naąem sortimentu naleznete kvalitní USB flash disky různých provedení: Dvě varianty s kovově lesklým vzhledem budou po laserovém gravírování vaąeho loga bodovat skutečně poutavým vzhledem. Zatímco USB flash disk metalický, který je zhotoven z plastu, má otočný krycí uzávěr z hliníku, zaujme USB flash disk klíč neobvyklým provedení ve tvaru klíče. Daląí varianta má trojrozměrnou povrchovou úpravu, takľe se na ní bude váą motiv díky zvlněnému povrstvení povrchu skvěle vyjímat.

Abychom vám umoľnili jeątě vyąąí míru individualizace těchto elektronických pomůcek, máte na výběr z USB flash disků různých barev. Zvolit můľete nápadné barvy, například zelenou, oranľovou nebo červenou, ale třeba i decentní bílé provedení. Stříbrné nebo černé varianty působí díky svému uąlechtilému vzhledu jako stylový dárek.

À propos: U nás si můľete objednat také potiątěné powerbanky. Ve spojení s USB flash disky tak zákazníkům, návątěvníkům nebo zaměstnancům věnujete uľitečnou kombinaci reklamních předmětů.