Vánoční pohlednice

Pohlednice, více variant zakázky

Vánoční pohlednice

Vytiskněte si vánoční pohlednice, slouľící jako poděkování!

Vánoce jsou pro mnohé z nás tím nejkrásnějąím časem v roce, vybízejícím k vyjádření díků a rozjímání. Osobně navrľené vánoční pohlednice dají milým způsobem vaąim zákazníkům a obchodním partnerům najevo, ľe na ně myslíte a ľe jim přejete ą»astné a veselé svátky. Kdyľ si budete chtít objednat tisk vánočních pohlednic, můľete to u nás udělat jednoduąe a rychle online. U individuálně navrhovaných vánočních skládaných karet máte na výběr ze čtyřech formátů a také mnoha papírů a moľností povrchových úprav.

Vąechny vánoční pohlednice ve formátu na výąku jsou kromě obvyklé čtyřstránkové verze dostupné i jako ąestistránkové skládané karty. Pro komerční vyuľití lze také vánoční pohlednice opatřit perforací a na oddělitelný díl umístit například dobropis nebo kupón.

Nevąední vánoční pohlednice na uąlechtilém papíru

Při objednávce tisku vánočních pohlednic se nejprve rozhodněte, zda mají mít orientaci na výąku nebo na ąířku, a zvolte formát DL nebo A6. Chcete-li vytiątěným vánočním pohlednicím propůjčit nevąední vzhled, máte na výběr ze spousty papírů a technik povrchových úprav. Zvolte třeba papír 250 g/m CHROMOLUX Pearl pro vánoční perle»ový lesk nebo papír Magic Chrome s gramáľí 250 g/m, který přední straně vánoční pohlednice propůjčí zrcadlově stříbrný lesk.

Chcete-li svým motivem potisknout vysoce lesklé vánoční pohlednice, je skvělou volbou papír Splendorlux od firmy Fedrigoni s gramáľí 250 g/m. Povrchové úpravy propůjčí pohlednicím osobité kouzlo, zajistí jejich zpevnění i ochranu před opotřebením. Například UV lak zvýąí lesk povrchu, podobně jako lesklá laminace. Pokud vánoční pohlednice vyuľíváte při svém podnikání, bude i matná laminace působit velmi hodnotným dojmem a odliąí vaąe pohlednice od masy ostatních.

Navrhněte si vánoční pohlednice s vyuľitím bezplatných předloh

Vytvoření vánočních pohlednic nebylo nikdy jednoduąąí: Naąe bezplatná designová sada obsahuje 39 návrhů vánočních motivů, které můľete vyuľít k vytvoření vlastních vánočních pohlednic. Tuto designovou sadu si můľete stáhnout, přizpůsobit si obsaľené předlohy podle svých představ, pohodlně si v naąem e-shopu objednat tisk pohlednic a získat tak individuálně vytvořené vánoční pohlednice. Výborným doplňkem objednávky vánočních pohlednic jsou dopisní obálky. Ty mohou mít dle vaąí volby bílé, neutrálně působící provedení, nebo si můľete sami navrhnout obálky dle vlastních představ.